Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kb 2 hete menstruáltam, ma...

Kb 2 hete menstruáltam, ma reggel megint megjött. Ez lehet az idegeskedéstől? Vagy vmi más oka lehet? Egy 15 éves lány

Figyelt kérdés
2010. márc. 15. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:
van mar 2 eve hogy megjott eloszor? kb ez a maximum ido ami alatt be kell alljon normalisra a ciklus, ez ido alatt elofrdulhatnak koztes vagy kimarado verzesek, szoval nem kell parazni hogyha maskor is volt ilyan ha viszont pontos a ciklusod, es ez a mostani csak egy kis barnazas akkor az a peteeres jele is lehet.
2010. márc. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

15 évesen ez tök normális.

Gondolom előtte sem percre pontosan 28 napra jött meg...

A nők nagy része soha nem 28 napra menstruál, kivéve, ha fogamzásgátlót szed, de az egy mesterséges ciklus. Úgyhogy ha nincs más tüneted (pl. láz, hőemelkedés, hasfájás, derékfájás, hányinger, rossz közérzet), akkor kezeld úgy, mint egy átmeneti vérzészavart, azaz ne csinálj vele semmit. Ha nagyon gyakori az ilyen, akkor azért előbb-utóbb érdemes lenne elmenni egy nőgyógyászhoz.

2010. márc. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen... megnyugodtam:)
2010. márc. 15. 13:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt a 2 évet azért közelről sem kell olyan szigorúan venni... Úgyhogy ne aggódj... :)
2010. márc. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kösziköszi:)
2010. márc. 15. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!