Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Emelkedett a pajzsmirigy...

Emelkedett a pajzsmirigy hormonom (6.1), emelkedett TSH-ám van. EZ okozza az állandó étvágyamat?

Figyelt kérdés

Ha valami hülyeséget irtam előre bocsi, kiegészítésekért irjatok, az egészet nem értem ma mondta a doki, hogy mivan...

Igazából csak az érdekel, hogy ez miatt van-e az étvágyatm, ugyanis szinte egésznap ettem, és nem telekmeg...Ami nálam ár nagy szó.


2010. dec. 2. 20:37
 1/2 anonim ***** válasza:
A t3 és t4 szint hogy áll? Ha a tsh emelkedettebb és a t3, t4 alacsonyabb, akkor alulműködik a pajzsmirigyed. Igazából a megnövekedett étvágy szerintem pont túlműködésben van. Nekem túlműxik és annyit ettem, mint három ember együttvéve, mégis úgy szaladtak le rólam a kilók, hogy úgy néztem ki, mint anorexiás.
2010. dec. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nem vettem ilyet észre soha, én a mensi előtt eszek többet. Lehet vitaminhiányod is. De úgyis beállítják a hormonszinted, akkor nem lesz gond.
2010. dec. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!