Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ilyen van (pajzsmirigy)?

Ilyen van (pajzsmirigy)?

Figyelt kérdés

Hogy a pajzsmirigy miatt nem tudok fogyni?

Mert áltban vagy durva hízás van vagy durva fogyás.de nálam egyik sincs csak jó lenne pár kg leadni de nem nagyon akar lemenni


2011. szept. 27. 10:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen lehet, csináltass egy újabb labort.
2011. szept. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
pont holnap megyek újabb vérvételre csak már elkezdtem spekulálni
2011. szept. 27. 11:03
 3/10 A kérdező kommentje:
és ha esetleg kiderül h van vele valami akkor kapok rá gyógyszert, és akkor későbbiekben lehet h sikerülni fog fogyni nem?
2011. szept. 27. 11:05
 4/10 Dilettáns döggomba ***** válasza:
Ha kezelik a pajzsmirigyedet, akkor tudsz fogyni, ha tényleg amiatt nem indul be most a fogyás.
2011. szept. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha alulműködik akkor írnak fel szintetikus tiroxint, annyi előnye van ennek, hogy ha jól állítják be a hormonszinted nincs mellékhatása, viszont akkor életed végéig szedned kell és állandó kontrollra kell járnod majd.
2011. szept. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
értem köszönöm a válaszokat!!!
2011. szept. 27. 15:13
 7/10 A kérdező kommentje:

feltennék még egy kérdést, hátha tudjátok?!

Az alacsony koleszterin szint + minimális vérszegénység, azt lehet tudni h az alul- vagy túlműködésre utal?

2011. szept. 27. 15:32
 8/10 anonim ***** válasza:
Elvileg nem, nekem ilyen problémám van és mindkettő tökéletes, de amúgy inkább magas koleszterint szokott okozni alulműködés. Az viszont szinte biztos, hogy nincs túléműködésed, akkor rohamosan fogynál, vékony lennél.
2011. szept. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
értelek, hát két hét múlva kiderül mi lesz :(
2011. szept. 27. 23:27
 10/10 anonim ***** válasza:
Az előttem szólónak írom, hogy a túlműködésnél sincs minden esetben fogyás. Ha TÚL jó lesz az étvágy akkor esetleg annyit eszik a páciens, hogy a túlműködésre jellemző felgyorsult anyagcsere ellenére is hízik... Nálam okosabbak mondták ezt. :)
2011. nov. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!