Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon fáj a hüvelyem. Mit...

Nagyon fáj a hüvelyem. Mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés

a baj elég régen kezdődött(ápr.)

akkor hüvelygombám volt, utána is sokszor előjött

állandóan az orvoshoz járkáltam rengeteg kúpot, krémet kaptam

legutóbb nov.9én vett kenetet az orvos és negatív lett

utána most kedden is visszamentem viszketés miatt

kaptam krémet

de tegnap elkezdett fájni a hüvelyem(inkább olyn rossz érzésem van ott lent, nem tudom normálisan megfogalmazi)

benyúltam a hüvelyembe és nagyon fájt

gyulladás lehet?


2010. dec. 2. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Igyál cickafark teát, nőgyógyászati problémákra nagyon jó. Ha már ennyi mindent elhasználtál, és még sem segít rajtad. Próbáld ki. És vegyél még fokhagyma drazsét. Baci ölő és gyulladáscsökkentő.
2010. dec. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, valószínűleg gyulladás.

Amilyen hamar csak tudsz menj vissza a nődokidhoz, nehogy felszálljon a gyulladás esetleg a méhedre vagy a petefészkekre.

2010. dec. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A kedvesed is szedett gyógyszert, vagy csak te kúráltad magad? Ő meg rendszeresen visszafertőzött? A férfiaknál a gomba nem okoz problémát.
2010. dec. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tényleg valószínű, hogy a pasid fertőz vissza állandóan.

Őt is kezelni kéne veled párhuzamosan a következő Canestern kúrán...ennyit megtehet érted.


Alternatív gyulladás csökkentőnek még ajánlhatok neked egy lavór meleg vizet, bele egy kg sót és üldögélj benne, amíg kellemes.

Ugyanez persze kádban is megvalósítható, a bőröd többi részének se árt, csak az adagot növeld.

Minél durvább konyhasót használj, de vehetsz himalájai vagy holt-tengeri sót is, csak azok drágábbak.

2010. dec. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!