Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygomba ellen természetes...

Hüvelygomba ellen természetes segítség?

Figyelt kérdés

mármint hogy mivel lehet a hüvelygombát megelőzni?

most úgynézki kigyógyultam belőle,(persze voltam orvosnál kb 10 szer)


szeretném ezután megelőzni

szedek fokhagyma kapszulát, grapefruit cseppeket+regggel őrölt szegfűszeget


2010. dec. 4. 10:54
 1/5 anonim ***** válasza:

megfelelő táplálkozás

off: a sok szegfűszeg egy idő után ártalmas a májra, tehát csak óvatosan vele

a sós vízben való ücsörgés fertőtlenítő hatású, havi 1-2 szer ajánlott.

2010. dec. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
legtermészetesebb megoldás a szex nélküi élet ha válalod.
2010. dec. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A megfelelő táplálkozás tényleg fontos,már csak a cukor miatt is,amit imádnak a gombák.Sajna a második válaszoló is valót mondott,hiszen nagyon sokszor a férfi a hordozó,úgy,hogy nála semmilyen panasz nem mutatkozik.
2010. dec. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én sok (napi 1-2) élőflórás joghurtot fogyasztok; nekem beválik.
2010. dec. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem meg nagyon sokszor nem a férfi a hordozó, én pl. még csak strandon szedtem össze, és csak langyos volt a víz (amikor a nagyon forró vízben fürödtem (kb. 40C) akkor semmi bajom nem lett, de ismerek olyat aki sima hideg vízbe kapott már gombát), akkor nem voltam kapcsolatban, tehát a férfi kizárva. Pasimtól még sosem kaptam el.


Először is kerüld az antibiotikumokat, azok gyengítik a természetes hüvelyflórát, és egyéb betegségek (pl. náhta, infulenza) esetén is könnyebben kapsz el ilyesmit, fogékonyabb vagy az ilyen betegségekre, a cukros ételek valóban nem tesznek jót.

Én nem szedek semmi csodabogyót, és még csak egyszer volt, de akkor is elég volt egy csomag Canesten kúp és krém.

2010. dec. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!