Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyi idő múlva lehet érezni...

Mennyi idő múlva lehet érezni a grapefruit csepp hatását? Mennyi ideje kell szendi, hogy "védjen"?

Figyelt kérdés
2010. dec. 7. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Kortól függően, kb. 2 hét, de ez nem minden. Érdeklődj utánna a problémádnak, hogy még mi a szükséges.
2010. dec. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hogy érted, hogy érdeklődjek utána? Én ezt az intim fertőzések elkerülésre,megelőzése miatt akarom szedni.
2010. dec. 7. 18:20
 3/5 Kondor Judit ***** válasza:
Szia!Szerintem arra nem ez a megoldás,a ph kell rendben tartani,habár aki hajlamos rá mint én is annak nagyon vigyázni kell.Habár én is szedem de nem erre hanem immunrendszer erősítésre,jó náthára,én hamar kijövök belőle.Nyugodtan szedd de a higiéniára jobban figyelj,ha idegen helyen mész wc-re akkor zsepivel fogd meg a kilincset és ne ülj a csészére.
2010. dec. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, de a higiéniára ennél jobban már nemtudok oda figyelni, én már mindent az ég világon megtettem, és elkerülök mindent a wc-re soha nem ültem rá más helyen, a kézmosás előtte és utána alap, nem hinném hogy ezzel lenne a probléma, de miután negyedik hónapja nem tudnak kigyógyítani az orvosok más lehetőségem nem maradt, és tényleg mindent kipróbáltam már, ezért maradt ez az utolsó reményem.
2010. dec. 8. 17:38
 5/5 Kondor Judit ***** válasza:
Próbáltad már a természetes gyógymódot?Gyógyteák pl:cickafarkfű tea bocsika de többet nem tudok.Meg olyan tabletták ami vissza hozza a ph?Szerintem egy természetgyógyászt keress fel sztem ők tudnak segíteni.
2010. dec. 9. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!