Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2. hónapja nem jön meg....

2. hónapja nem jön meg. Voltam nődokinál, azt monta, hogy sok tüsző van a bal petefészkembe, kaptam rá gyógyszer ami már el is fogyot. (hüvelygolyó) Miért nem jön meg még mindig? (2 teszt, mind2 negatív)

Figyelt kérdés
2010. dec. 7. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj vissza a dokihoz, talán ad valamit, amitől majd meg fog jönni!:)
2010. dec. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

lehet h pcos...sok ciszta, elmaradó vérzések...elég gyanús..nekem is az van. évi 3-4 mensivel..

itt olvashatsz utánna: www.pcos.hu

2010. dec. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
a doki is a pcos-t mondta,csak nem tudtam megjegyezni múltkor a nevét...és most néztem utána és a képek alapján ugyan ilyenem van...volt ultrahang is,az orvosnál...és akkor most mit csináljak? várjak amíg meg nem jön? el akarom kezdeni a fogamzásgátlót is...
2010. dec. 7. 21:20
 4/5 anonim válasza:

második vagyok. azon az oldalom amit belinkeltem sok hasznos infor kapsz h mivel is állsz szemben.nem olyan egyszerű nyavaja ez sajnos...nem nőgyógyász kell h kezelje,hanem endokrinológus.van olyan fogamzásgátló amit pco-soknak irnak fel,ez miatt ne aggódj.

a gyerekvállalással lehetnek majd a későbbiekben problémák,mivel ugye nincs peteérés,nem lehet kiszámitani h mikor lesz stbstb...tehát ott kell jóval előbb orvosi segitséget kérni,van egy nagyon hatásos gyógyszer(oldalon részletes infó).nekem is igy fél év alatt sikerült teherbe esnem és van egy csodás fiam.

szoval menj orvoshoz,ha egyéb kezelésért nem is,de h megfelelő fogamzásgátlót irjon fel.(ezt nőgyogyó is megteszi,csak mond h pcos vagy)

2010. dec. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

ja és még annyi,h a fogamzásgátótól be szokott álni a rendszeres ciklus minden hós vérzéssel általában.

per pill nem nagyon tudsz mit csinálni csak várni h megjöjjön...mondom nekem 3-4x van egy évben átlag...de ismerek olyant akinek 1x...egyénenként változó

nekem 17ées koromban lett diagnosztizálva,akkor kezdődött ez a zavar...no ennyi jutott eszembe, irj ha még lenne kérdésed

2010. dec. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!