Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tartalmazhat a 72 órás gyógysz...

Tartalmazhat a 72 órás gyógyszer HCG hormont, ami befolyásolja a terhességi teszt eredményét?

Figyelt kérdés
Üdv! Ma 1 hete hogy késik a menzeszem, vasárnap csináltam egy terhességi tesztet, ami pozitív lett. Mennyire biztos hogy terhes vagyok? Mert néha fáj a hasam, mint amikor meg akar jönni, de kb.2 perc múlva elmúlik.A hónap elején 72 órás tablettát kellett alkalmaznom. Ezek szerint nem hatott?
2011. jan. 24. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy van a tablettában HCG...

Egy ismerősöm ugyanígy járt - ő terhes lett.

2011. jan. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Annyira félek.. Ma voltunk orvosnál a párommal, de nem tudott megvizsgálni mert 7 napot késett eddig, és csak a tizedik napban tud elküldeni ultrahangra,az orvos..Ő is azt mondta,ha a teszt pozitív lett, akkor valószínűleg baba lesz. De nem vagyunk olyan helyzetben,hogy egy kisbabát feltudjunk nevelni :( Tanácstalanok vagyunk.:(
2011. jan. 24. 14:37
 3/6 anonim ***** válasza:

nem hatott a tabletta. hány évesek vagytok? iért nem tudjátok vállalni? sajnálatos dolog, ne vetessétek el....


2 kisfiú anyuja

2011. jan. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem. Semmiféleképpen nem befolyásolja a 72 órás tabletta a teszt eredményét. Ha az a teszt +, akkor az baba miatt pozitív, nem a gyógyszer miatt.
2011. jan. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én 19. A barátom 22 éves. Szeretjük egymást, de semmi biztos nincs még az életünkben. Még iskolába járunk. Soha eddig nem történt még ilyen,mindig figyeltünk csak egyetlen egyszer volt ilyen,de úgylátszik elég volt. Szivem szerint megtartanám,de a körülmények nem ezt sugallják.:(
2011. jan. 24. 14:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs benne HCG hormon, ha pozitív a teszt, akkor nagy valószínűséggel teherbeestél. Nem tudom, mikor szedted be az esemény utánit, de már írtam ezen az oldalon, hogy minél előbb, ha lehet, még aznap azonnal ki kell váltani és beszedni, mert hiába 72 órás tabletta a neve, minél később szeded be, annál kevesebb az esélye, hogy hatni fog. Érdemes még az aktus napján azonnal elrohanni akár az ügyeletre is. Valószínűleg, nálatok is ez volt a gond, mire beszedted, már megfogant a baba és nem hatott a gyógyszer.
2011. jan. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!