Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfázás és hüvelygomba...

Felfázás és hüvelygomba egyszerre?

Figyelt kérdés

kb. egy hete enyhe felfázásos tüneteim voltak. pár nap múlva erősebb lett a fájdalom, ezért elmentem dokihoz, aki felírt egy antibiotikumot (nolicin). egy nap gyógyszerszedés után hüvelygombára utaló tüneteim lettek (elkezdett viszketni a hüvelybemenet, túrós váladékozás), bár már a felfázás elején is éreztem, hogy egy kissé kellemetlenebb szagú a nunim (olyan, mint amikor gombám van), de úgy gondoltam, hogy ez a felfázással miatt van.

lehetséges hogy egyszerre jött ki ez a két gond, vagy összefüggésben vannak egymással? vagy az antibiotikumtól jött ki a gombám? használhatok canesten hüvelykúpot, ha közben gyógyszert szedek a felfázásra?


2010. dec. 9. 18:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Nos!Megirtad amit én is gondolok.Az antibiotikum miatt jöhetett ki ugyanis nem véletlen ajánlják a normaflore-t vagy bonolaktot(probiotikumok)antibiotikum kura után mivel ezek hozzák helyre a védekezöképességed.Szerintem szedj valami probiotikumot az antibiotikum kura után és probáld meg a canesten kombit,szerintem lehet h ennyi is elég lesz,ha ezek után sem lenne jobb,fordulj orvoshoz.
2010. dec. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!