Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van olyan férfi nőgyógyász,...

Van olyan férfi nőgyógyász, aki tegezi a rendszeresen hozzá járó kismamákat?

Figyelt kérdés
2010. dec. 9. 23:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Van.
2010. dec. 10. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Biztos van. Én tegeződöm a dokimmal, de azért, mert máshonnan ismerjük egymást, nem a rendelőből.
2010. dec. 10. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ismerek olyat igen, aki már az első találkozáskor haverként beszél a betegével . van akinek bejön, én személy szerint kicsit furának tartottam, jobban szeretem ha megvan az orvos-beteg viszony.
2010. dec. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
11:30-as, hogy hívják ezt a dokit?
2010. dec. 10. 13:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Dr. Bata Barnabás - nagyon jó fej, Siófokon van magánrendelése
2010. dec. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hú, kicsit messze van, Budapesten keresnék.
2010. dec. 10. 16:04
 7/7 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok, csak kíváncsiságból: elárulod, hogy miért olyan fontos számodra a tegeződő viszony? Csak azt akarom mondani, hogy az, hogy mennyire bízol meg benne, vagy mennyire "gátlásokkal teli" avagy laza a viszonyod vele, nem feltétlen függ a tegeződéstől. (A mai napig vannak gátlásaim, ha nőgyógyászként találkozom a dokimmal, mint ahogy bárkivel szemben lennének, mert lássuk be, azért ez egy olyan szitu, amiben az ember nem tud teljesen feloldódni. Még akkor sem, ha az illető nem egy vadidegen, bár ez nekem valamennyit segít azért. De nem as tegeződés miatt.)
2010. dec. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!