Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Férfi, vagy női nőgyógyász?...

Férfi, vagy női nőgyógyász? Nektek számít?

Figyelt kérdés
Nem magamra értem a kérdést, hanem a lányomra. Évek óta él kapcsolatban, fogamzásgátlót szed. Mikor először aktuálissá vált a nőgyógyászati vizsgálat, közölte, hogy férfi orvoshoz semmiképpen nem megy. Oké, megértettem. Vidéken élünk, itt nincs túl nagy választék női nőgyógyászokból. Végül találtunk egyet. Nőnek nő volt, orvosnak - szerintem- csapnivaló. A következő jó lett volna minden szempontból, de nem sokkal azután, hogy rátaláltunk, felszámolta a praxisát abban a városban, ahol élünk. Legközelebb a szomszéd megyéig mentünk. Egy nyugdíj előtt álló doktornőhöz, aki azóta nem is praktizál már... Közben eltelt néhány év, és hiába kérem a lányomat, hogy hagyja végre ezt a női nőgyógyász mániát. Keressünk a saját "házunk táján" egy megbízható jó orvost, akihez rendszeresen járhat, és amikor majd eljön az ideje, szülhet is. Nem! Nem! Nem!
2011. júl. 31. 20:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Énsem lennék képes férfi nőgyógyászhoz menni! Egyszerűen rettegek a gondolattól is..nem tudom ez olyan,párom van neki odaadom magam más férfi nem fogja a nemi szervemet piszkálni gondolat..inkább halnák meg minthogy férfi nőgyógyázhoz mennyek..szeretném legyőzni de képtelen vagyok rá :/
2011. júl. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
44%
Én egyszer voltam női nőgyógyásznál. Többet nem megyek! Találtam egy nagyon kedves, aranyos, türelmes férfi orvost, akihez kéthavonta járok (sajnos akut betegség miatt) 50 év feletti, már az édesapja is nőgyógyász volt.
2011. júl. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nekem is számít a megyénkbe van egy remek nő nőgyógyász benne megbízok..:) 20L
2011. júl. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Érdekes amit írsz első. Nem mondom, hogy hobbim a nőgyógyászhoz járás, de én meg azt nem tudtam volna soha elképzelni, hogy női nőgyógyászom legyen. Nekem ez valahogy mindig "férfi szakma" volt. A szüléseim során vizsgáltak férfi, és női orvosok is, azzal semmi bajom nem volt. De magamtól sosem mennék nőgyógyász nőhöz.
2011. júl. 31. 20:26
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a döntést inkább bízd a lányodra. Sok olyan nőt ismerek, aki nagyobb bizalommal hagyja magát vizsgálni egy női nőgyógyásztól, mint egy férfitól. Az én nődokim is egy idősebb hölgy. És férfiaktól is hallani, hogy bizony feszeng a nőnemű urológusnál!

Amúgy sem értem, miért kell egy felnőtt, már kapcsolatban élő nőnek az, hogy anyuka szabja meg, kivel kezeltesse magát, már bocsi...

2011. júl. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%

Én is a férfi nőgyógyászokra szavazok. Csak akkor mennék el egy nőhöz ha nagyon muszáj. A nők brutálisabbak, főként azért, mert ők úgy gondolják, hogy mivel ők is nők ezért átérzik a helyzetet és úgy gondolják meg tudják ítélni mi fájhat és mi nem, mi kellemetlen és mi nem. Egy férfi nem tudja, hogy egy nőnek fájhat-e amit éppen csinál, ezért óvatosabb.

Persze biztos van sok kivétel, nem vitatom. De én akkor is maradok a férfi nőgyógyóknál. Persze 23 éves vagyok, egy 30-35 éves dokihoz még én se szívesen mennék. Én az idős férfi nőgyógyászokat részesítem előnyben.

2011. júl. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Dehogy akarom én megszabni, eszem ágában sincs!:-))) Amíg fél évente jár a rutin vizsgálatokra, tőlem elutazhat az ország túlsó végére is, ha ott talál magának szimpatikus orvosnőt. (konkrétan 75 km-re jár most)Engem inkább az aggaszt, hogy már most közölte; ha gyereket vár majd, akkor is ragaszkodni fog a női nőgyógyászhoz, aki a mi környékünkön nincs, a mi kórházunkban nincs.

Magyarán: 75 km-re fog utazgatni terhesen, aztán valószínűleg egy vadidegen ügyeletes férfiorvosnál fog szülni a saját helyi kórházunkban. Én ezt tartom hülyeségnek, de dönteni úgyis ő fog.

2011. júl. 31. 21:20
 8/16 anonim ***** válasza:
Anno en is ilyen voltam csak nohoz akartam menni. Aztan elkoltoztem es menni kelett de csak ferfi orvos volt hat bementem ugyan annyira ciki mind a ketto! De valahogy megis a noi a furcsabb bar szerintem ez csak a 2 orvos szemelyisegebol adodik. Most azt vallom minegy igyis-ugyis rosz, JO , hozzaerto orvoshoz kell menni.
2011. júl. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
50%
18 éves vagyok, még nem élek szexuális életet, és idén mentem először nőgyógyászhoz, aki egy néger férfi volt :D nekem az égatta világon, nem volt semmi problémám a dologgal.. nem értem, hogy miért félnek ennyire a nők.. egy pár perces vizsgálatról van szó, ennyi... Ezt mindenki túléli...
2011. aug. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
42%
Istenem! Mikor értitek meg, hogy a férfi nőgyógyász sem élvezetből foglalkozik a puncikkal? Szerintetek nem lenne jobb dolga mint olyan nemi szervekkel foglalkozni ami mindenféle folyással van tele és nem éppen kellemes illatú?
2011. aug. 1. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!