Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csontkovácsnál mennyire kell...

Csontkovácsnál mennyire kell levetkőzni a nőknek? és mi fájdalmas a kezelés?

Figyelt kérdés
2010. dec. 10. 12:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Felülről biztos, hogy teljesen le kell vetkőzni, alulról maximum bugyiig. Nem fájdalmas, csak furcsa.
2010. dec. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A csontkovácsé nem fog fájni annyira. De utána a helyreállítás már igen.
2010. dec. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Csontkovácsnál SEMMIT nem kell levenni, kivéve a cipőt!!!!

A csontkovácsolás ruhán keresztül történik! Férfiaknál és nőknél is! Én is jártam csontkovácshoz!

Ha egy "csontkovács" ilyesmivel áll elő, hogy ehhez le kell vetkőzni, az biztos, hogy NEM csontkovács, max egy magát csontkovácsnak hazudó perverz pasi, aki ezzel az ürüggyel akar nőket "kukkolni". Ilyet is ismerek többet is! Az egyik már börtönbe is került.....

2010. dec. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja és azt elfelejtettem, hogy NEM fáj egyáltalán! Legalábbis nekem nem fájt. De nyílván nem mindegy, hogy profi szakemberhez mész vagy egy kontárhoz.Egy profinál soha semmi nem fáj.
2010. dec. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem kell levetkőzni, igaza van az előzőnek.nem fáj, csak szokatlan, hogy annyit 'rogogsz':)
2010. dec. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Az én csontkovácsom előtte át is masszíroz, ezért le kell vetkőzni. És nem perverz pasi, hanem vér profi nő.
2010. dec. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bocsáss meg, hogy megkérdem, mennyit kér egy "kezelésért"?
2010. dec. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Legutóbb 7ezer körül volt azt hiszem. Végigmasszíroz (két napos izomláz utána garantált) plusz helyre teszi a csigolyákat, lábadat, nyakadat, szóval szétszed és összerak. :)
2010. dec. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!