Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Inluenzás voltam, most lenne...

Inluenzás voltam, most lenne peteérésem hamarosan, erre vérzek. Ez most mi?

Figyelt kérdés

Infuenzás lettem, éppen csak hőemelkedésem volt, leszámítva, hogy az első pár órában rázott a hideg. Fájt mindenem, de legfőképpen az alhasam és a petefészkeim. 2 napra rá (gyorsan regenerálódok) semmi bajom, viszont a petefészkeimet érzem... és észrevettem, hogy olyan a váladékom színe, mint elkezdődne a menzeszem (azaz nagyon nagyon halvány rózsaszín)


Mi a baj?? :(((


2010. dec. 10. 22:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Peteérésnél is lehet rózsaszínes folyás/enyhe vérzés.
2010. dec. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
14.-e körül lenne itt az ideje az ideje, eddig nem tapasztaltam ilyen színű váladékot.... :/ Lehet csak nem is figyeltem...
2010. dec. 10. 23:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy most ennyivel hamarabb jött meg valamiért. A peteérés és a menstruáció közötti idő elég fix, tehát ha a vérzésed hamarabb jön meg, az azt jelenti, hogy a peteérésed is. (Vagyis két hét múlva tudni fogod, ez volt-e az ok.)
2010. dec. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nincs vérzésem. Úgy értem eddig sem volt. Éppen pár pici utaló váladékdarabka arra, hogy piros és nem fehér, de azt is csak a mikroszkópos szemem szúrta ki. Szóval nem olyan vérzésre gondolok, mintha menstruálnék.
2010. dec. 13. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!