Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintünk kitalálta az...

Szerintünk kitalálta az osztálytársnőnk, hogy menstruál. Szerinted?

Figyelt kérdés

na, szal. van egy osztálytársnőnk, aki ma azt mondta, hogy megjött neki az első menstruációja. Megkérdeztem, hogy meg-e mondta a húgának. Ő azt mondta, hogy persze, sokat beszéltek erről. És szünetben odamentem a húgához, hogy beszéljek vele, hogy hogyan fogadta ( mert jóban vagyunk ) és azt mondta, hogy a nővére semmi ilyet nem mondott. Aztán tesink is volt és a lány tesizett. Óra közepénél kiment mosdóba és mikor visszajött, akkor azt mondta, hogy teljesen átázott a bugyija. De amikor átöltöztünk akkor teljesen tiszta volt. Arra gondoltam, hogy hátha átcserélte. Megkérdeztem és ő azt mondta, hogy miért cserélte volna át. Nem tudom, szerintem hazudik. Szerinted?


12/L


2010. dec. 11. 14:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Ez egy kamukérdés. Egyébként ha igaz lenne, akkor azt mondanám, hogy csak hazudik. De te meg irigy vagy rá, hogy lehet, hogy ő már menstruál, te meg nem!

Azért kamukérdés, mert azt írtad, hogy MA tesin. Ma szombat van :/

2010. dec. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

1. Nem lennék rá irigy mert nekem már régóta megvan, és nem is szeretem.

2. Tudom, hogy szombat van, de ma volt tanítás... Asszem 24. kellett ledolgozni.

2010. dec. 11. 14:27
 3/17 anonim ***** válasza:
Ahamm, de ma munkanap van. 24-ét dolgozzák le. Amúgy tuti kamuzik a csaj.
2010. dec. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

De ma munkanap van, öcsémnek is van ma suli. Lehet, hoyg a tesója azért tagadta le, mert nem tudta, szabad-e róla beszélnie. És a bugyit át is cserélhette. Amúgy a menstruáció ténye nem zárja ki a tesizést.

Tehát ezekből, amit leírtál, nem lehet eldönteni szerintem.

2010. dec. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Első, te külföldön élsz? Az egész országban munkanap van ma.

Valószínűleg hazudott.

2010. dec. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

köszi :)

Háát, nem tudom. Nem értem, hogy miért hazudik.

2010. dec. 11. 14:29
 7/17 anonim ***** válasza:

nem tudtad h ma munka nap van? okos!!! ma dolgozzuk le a kéthét múlva 24-ét, mivel az péntekre esik,de 24-e az karácsony és gondolom karácsonykor senki nem akar dolgozni. talán kéne hallgatni a híreket okos ember.... úristen. ilyenekkel van tele az ország.... úhhhhh

amugy vissza térve a kérdésre igen hazudik a csaj,mert azt hiszi h ha ilyenet állít akkor ő már kész lány.

2010. dec. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
oh, bocsi észre sem vettem, hogy 3 válasz is jött. :) Mindenkinek köszi. Szerintem megkérdezem tőle. NEm fogja rossz névre venni? Ne avatkozzak bele?
2010. dec. 11. 14:30
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem mindenhol volt ma suli, pl. nálunk se:) Cserébe csütörtökön meg volt tartva 2 óra rövidítve, tehát 7:45-9:00 tartott a suli. Megérte:D 18/L
2010. dec. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
az lehet,de mivel a kérdező bele irta h MA nyilván való h akkor ma nekik volt suli... nem logikus?
2010. dec. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!