Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez meg mi a? Meg magyarázhatat...

Ez meg mi a? Meg magyarázhatatlan szinte? Szerintünk igen

Figyelt kérdés

Én és a barátom arra lettünk figyelmesek hogy természet feletti dolgokat tudunk ! Olvasunk mások gondolatába és egymáséba is , telepátiát is próbáltuk és elsőre ment ! Mentalisták vagyunk szerintetek ? Vagy ez valami más ?


NEGATÍV KOMMENTEKET NE ! KÖSZI


2011. febr. 1. 00:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%

ha negatív dolgot nem lehet írni, akkor írok pozitívat:

legalább összeilletek...

2011. febr. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%
Jól figyelj arra, amit most gondolok. Na, egyetértesz?
2011. febr. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem értek 1et mert arra gondoltál hogy mi h ülyék vagyunk .... -.-
2011. febr. 1. 00:37
 4/19 Roger Smith válasza:
90%

Szerintem álljatok le egy időre az LSD-ről meg a gombáról!

Hátha akkor elmúlik ...

2011. febr. 1. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Off: a mentalista nem olvas a gondolatokban, csak egy nagyon jó emberismerő, aki valahogy azokra az információkra is figyel, amiket mások tudatküszőb alatt érzékelnek - ill. benyomásként élnek meg, plusz elvégzett mellé esetleg még egy pszichológiaszakot, és kifigyelte az embereket, és nem esik nehezére olvasni az öltözéküben, viselekdésükben, mozdulataikban, ha beszél velük, akkor manipulálni próbál, figyeli, hogyan reagálnak a válaszaira, stb.

Tehát, jól figyelj, minden okkult képesség nélkül nagyon gyorsan átlát embereken és használni tudja őket.


Párok egymsára hangolódnak és megérzésszerűen tudnak dolgokat, meg ki se látnak a szerelemből, nem tűnik megbízhatónak. Lehet, hogy x mond valamit, nem figyelsz rá, de tudat alatt megmarad, később mivel emlékeztél rá, úgy éled meg, mintha magadtól tudtad volna.

2011. febr. 1. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Volt idő,hogy nekem is ment a telepátia,és hogy a beszélgető partner mit fog mondani azt is tudtam,volt,hogy egyszerre mondtuk ki amit válaszolt.Ez fejleszthető,de ha nem használod akkor elfelejthető.
2011. febr. 1. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Írnál konkrét példákat?

(bár attól sem leszünk közelebb a megoldáshoz, én is mondhatom, hogy látom, hogy mit gondol a fölöttünk lévő szomszéd, de senki nem tudhatja neten keresztül, hogy igaz, vagy hazudok.)

2011. febr. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nem tudom,hogy uccsó kérdező kitől kérdi a példákat,de én magamra vettem.Játszottunk ilyen játékot,hogy kitaláljuk ki milyen színre gondol.Az esetek 90%-ban a hölgy eltalálta,hogy én milyen színre gondolok,én csak úgy 80%-ban fejtettem meg ezeket.De volt egy érdekesség a színek találgatása közben ,minden előzmény nélkül egy felirat jelent meg előttem:"szeretlek",rákérdeztem,mire gondoltál most?...-Arra,hogy szeretlek...-volt a válasz.
2011. febr. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Szerintem ez telepátia , mostmár rá jöttem... 1 hullám hosszon van 2 ember és van 1 közös téma akkor alakul ki onnantól már egymás fejébe lehet mászkálni.. komolyan... és az a kommentező aki az LSD-t írta és a gombát , annak azt mondom hogy magából induljon már ki.
2011. febr. 1. 18:29
 10/19 anonim ***** válasza:
Írdd le mi az a szó amire gondoltam!
2011. febr. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!