Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miféle fejfájás ez közvetlenül...

Miféle fejfájás ez közvetlenül ébredés után?

Figyelt kérdés
Pár hónappal ezelőtt is így voltam, de aztán egy időre megszűnt, most megint két napja fejfájással ébredek. Az egész koponyám, főleg a fejem tetején és a két oldalán, meg a homlokom fáj, és ha mozdítom (pl. bólintok, vagy megrázom a fejem) még erősebb. Pár óra múlva elmúlik, de addig meg annyira fáj, hogy rányomja a bélyegét az egész délelőttömre. :( 28/N
2010. dec. 12. 09:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez nem jelent jót... Nekem mikor homloküreggyulladásom volt, akkor éreztem ilyet :S

Szerintem meg kellene mutatni orvosnak.

2010. dec. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem homloküreg-gyulladás. Sajnos volt szerencsém ahhoz nem egyszer, felismerem, milyen. De azt hiszem, tényleg szólok dokinak, mert hogy nem normális, az biztos. Köszönöm a választ!
2010. dec. 12. 10:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak a front miatt van. Én frontérzékeny vagyok és van, amikor már reggel úgy ébredek, hogy fáj a fejem és ilyenkor általában egész nap fáj.
2010. dec. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Feltétlenül mérd meg a vérnyomásod!

Nekem évekig volt reggeli fejfájásom, és nem is gondoltam a vérnyomásomra, hiszen mindig is inkább alacsony volt.

Egyszer véletlenül derült ki, hogy az alsó értéke magas, és az simán okoz ilyen alattomos fejfájást.

2012. dec. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!