Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért kell annyira nagy dobra...

Miért kell annyira nagy dobra verni ha valakinek megjön az első menstruációja?

Figyelt kérdés

Az osztályban akinek megjön az belép egy "klubb"-ba. Akinek meg még nincs azzal szinte nem is foglalkoznak, kislányként kezelik őket.

Szerinted se helyes ez?


12/L


2010. dec. 13. 12:03
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem, de az se hogy te ettől "kiakadsz"
2010. dec. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem igenis helyes, hogy nem tabuként vagy ciki dologként kezelik, hanem úgy, mint amire büszke lehet, hiszen már "nagylány". A menstruáció jelzi, hogy majd gyermeket szülhet. És ez nem kis dolog. Érdemes megbecsülni.


33/L

2010. dec. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy ez nem lehet tabu téme

de

Helyes szétkürtölni? Különbnek érzeni magát a többiektől?

Ez állati nagy butaság

2010. dec. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Persze nem tabutéma, kell erről beszélgetni, de azért kiközösíteni azt akinek még nincs??
2010. dec. 13. 12:25
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne törödj velük! Nem maradsz le semmiről

Sőt élvezd ki az időt amig neked nincs( nincs macera, nincsennek görcsök, akkor mész strandra amikor akarsz, nem kavar be a nyaralásba)

2010. dec. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nekem már megjött, csak nem mondtam el a legjobb barátnőmön kívül senkinek...
2010. dec. 13. 12:33
 7/10 anonim ***** válasza:
61%
Pont a két szélsőséget írtad. Nem kell nagydobra verni sem, de nem kell szégyellni sem, hiszen teljesen természetes. Annak kell elmondanod, akivel jóban vagy, de elsősorban Anyukádnak!
2010. dec. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nekem van 2 legjobb barátnőm nekik már megjött nekem még nem (egyik 11 másik 12 éves) de nem közösítenek ki,csak a 11 éves néha hozzámvágja de mi mindig is ezt csináltuk :)
2010. dec. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nálunk is így volt, negyedikben megjött mindenkinek az osztályban kivéve nekem és umcsimnak (neki még most sincs 8-osok vagyunk már) nekem 6-dik végén jött meg és csak akkor barátkoztak velem...
2011. dec. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Engem is csúfoltak, mert nekem 8. osztály végén jött csak meg először. =/
2020. nov. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!