Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vicces sztori a menstruációdda...

Vicces sztori a menstruációddal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Az első alkalom, vagy bármi más ami viccesre sikeredett. Elmeséled?
2010. dec. 15. 14:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%

Ha átázol az vicces?

Ha nincs nálad tampon betét az vicces?

2010. dec. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Gimiben, mikor még nem álltam rá a tamponhasználatra, szárnyas betéteket hordtam magammal a suliba, ha megvolt. Kitaláltam, hogy a táskám hátuljában az írótábla mellé teszem őket, úgy tuti senkinek nem lesznek szem előtt ha pl nyitva marad a táskám.

Igen ám, de jártam töri faktra, egy csomó fiú közé, ketten voltunk lányok. És azon az órán a felírótáblát használtam mindig, mert a tanár (egy nagyon jóváságú középkorú pasi) ilyen lapokat osztogatott, és azon nagyon jó volt írni.

Már ment az óra, a tanár kiosztotta a lapjait, én meg elkezdtem előszedni az írótáblát. Mivel beragadt, elkezdtem rángatni (valahogy a cipzár mellett nem fért ki), aztán rántottam rajta egy nagyot, és jó nagy svunggal kitéptem a tatyóból. És persze a tábla magával rántotta a rengeteg szárnyas betétemet, amik jó magasra felrepültek és szétszóródtak a teremben, még olyan is volt, akinek a fejére esett :S Nem akartam elhinni, hogy ekkorát lehet égni. A terem minden pontjára jutott a betétjeimből, még a tanár lába elé is. Olyan vörös voltam, hogy megsült volna a fejemen a rántotta. A srácok az órán megilletődötten nézték a dolgot, és mindenki úgy tett, mintha nem történt volna semmi. Én meg lemerevedtem, csakl óra végén volt bátorságom összegyűjteni a betétkéimet, addig ott díszlettek.


Azóta is lilulok, ha ez a sztori eszembe jut :DDD


25/N

2010. dec. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
hát ez kínos lehetett xD Egyébként vicces :DDDD
2010. dec. 15. 14:49
 4/17 anonim ***** válasza:
81%
Bocsi, de ez a sztori kegyetlen. :"DDDD Jézusom, majdnem belefulladtam a joghurtomba a nevetéstől. xD
2010. dec. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

jaj nagyon sajnállak,de most szétröhögtem a fejem


ne haragudj.......

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D


Én pont randira készülődtem,lefürödtem,smik fel,csini ruci fel,ami akkor még menő bő trapéz gatya volt,és deréknél,popsinál jó szoros.Beültünk a mc.donalsc-ba,én az akkori srác,és a haverjai.

Mikor végeztünk és mentünk ki,látom,hohgy nagy a sutymorgás a hátam mögött.Kérdezem:-mi van?

Nem érzed magad fucsán?Mondom:nem ,mert kéne.


Mire elmondták,hogy tiszta v(bocs)olyan vagyok hátúl.


Sőt még haza is vittek.Elég érdekesen ültünk a kocsiban,mert én nem ülhettem le,mert akkor minden olyan lesz.


Na azóta se láttam a srácot.



Ez azért durva volt.

2010. dec. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk anno pont egy 30 fős baráti buli volt amikor megjött! Kijöttem wc-ről és a konyhában csendben elmondtam anyunak. Mondtam,hogy apunak ne szóljon még. Amikor apu valamiért kiszaladt a konyhába, anyu persze nem bírta ki, megsúgta neki, de mondta,hogy ez titok. Na erre 10 perc múlva, amikor bementem az étkezőbe kaptam egy nagy tapsvihart apuék barátaitól! Azt hittem elsüllyedek ott helyben!:))
2010. dec. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Gimiben mindig a tornaterem mögé jártunk cigizni, az osztályunkból én voltam az egyetlen lány aki cigizett, a többiek mind fiúk voltak. Szóval összeverődött a szokásos 10 fős csapat a tornaterem mögött,de mindig akadt olyan,akinek nem volt tüze. A jó szándék vezérelt, hogy tüzet adjak egyik haveromnak,és a nagy hévvel,ahogy az öngyújtót kivettem a zsebemből a bent lévő tamponokat is valahogy kirántottam,amik aztán a földre hullva gurultak be a kör közepére...
2010. dec. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem mindenki kaphatja a pontokat,mert nagyon jók....


A 2. sztorizós voltam.

2010. dec. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
:D
2010. dec. 15. 15:01
 10/17 anonim ***** válasza:
de az első ütööt mindenkit:D
2010. dec. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!