Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitol van hanyingerem mar...

Mitol van hanyingerem mar tobb mint egy hete?

Figyelt kérdés
2010. dec. 15. 18:47
 1/6 A kérdező kommentje:
Mar tobb mint egy hete van hanyigerem es tuti hogy nem vagyok terhes, akkor mitol van?
2010. dec. 15. 18:48
 2/6 anonim válasza:
76%

Hm...jó kérdés...

Igazából utána jártam, sokat keresgéltem az interneten, több könyvet is fellapoztam, szóval jó sok időt áldoztam arra, hogy a problémádra választ találjak, és hát... arra jutottam...hogy neked hányingered van.

2010. dec. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ohh koszi, errol magarol is rajottem :D :D
2010. dec. 15. 19:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy benyeltél egy makacs vírust vagy baktériumot, ami most ott tanyázik a gyomrodban. Többféle "járvány" is van mostanában, lehet, hogy az egyiknek estél "áldozatul". Néhány nap diéta, sok vitamin és jobban leszel (remélem).
2010. dec. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Na, még valami eszembe jutott: nekem egyszer azért volt állandó hányingerem, mert epehólyag-gyulladásom volt. Semmi más tünettel nem járt, mindent kivizsgáltak rajtam és végül nyelettek velem egy szondát, így derült ki a baj. Kaptam rá antibiotikumot és egy hét múlva kutya bajom sem volt. Ha néhány nap alatt nem javul a helyzet, menj el a háziorvosodhoz! Biztosan van még vagy 100 más lehetséges oka is.
2010. dec. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a stressz okoz tartós hányingert :S de magne b6-tal mostanában nincs nyoma sem :)
2010. dec. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!