Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi az a kinövés a nemi szervemen?

Mi az a kinövés a nemi szervemen?

Figyelt kérdés

Valamilyen bör kinövés van pont ott a bemenetnél!Nagyon idegesit!Tudom doki,pénteken amúgy is mennem kell!

Egyszer már volt tavaly akkor elmúlt,de most megint elöjött most nagyobb,kb 3 hete van ott!

Lehet összefüggés avval hogy volt lassan két éve egy mütétem "rák megelözö állapottal"?


2009. jan. 21. 21:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak ilyen kinövéseim, most voltam vele orvosnál. Nem akarlak megijeszteni, de nekem az orvos azt mondta, hogy HPV. Leecsetelte, aztán mondta, hogy 2 naponta menjek be ecsetelésre. Na mondom az nem lesz jó, 1 éves gyerekem van, nem tudom sehová tenni így pont munkaidő alatt, ma kivételesen meg tudtam oldani, de ez nem menne hogy két naponta. Meg a város másik végében van a doki. Szóval én kértem, hogy inkább írjon fel valamit amivel otthon tudom kezelni. Nem is volt drága, bár most nem tudom az árát, de még mást is vettem, és 2000 forintot fizettem, szerintem egy ezres volt kb.
2009. jan. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is van ilyen!

Megnézte a doki, már régen és annyit mondott, h ez egy amolyan szemölcs, és ha nem zavar semmit sem kell vele csinálni.

Ez úgy 2 éve volt, azóta is ott van, néha még jól is jön. Eddigi partnereim izgatónak találták, ha rátalálak. :)

2009. aug. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!