Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sok van és egyre több, mit...

Sok van és egyre több, mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
eddig csak az arcom volt pattanásos, de az is csak az orrom mellett 1 piros folt amit alapozóval könnyen eltüntethetek, de most már a combom belső részén és a kézhajlatomnál is vannak a hátamról és a mellkasomról nem is beszélve, annyira kellemetlen, van rá valami gyógyszer, ital, hatékony kenőcs? mert ilyen szemcsés tisztító krémmel szoktam átradírozni a bőröm, de nem hat.
2010. dec. 16. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:

húha, hát mindenképpen bőrgyógyászhoz kellene vele menni. Ő majd ír fel neked megfelelő gyógyszert rá!

Én is pattanásos voltam, igaz nem ennyire, csak az arcom. Szívattam magam ezekkel a hülye kencékkel, de nem értek semmit.:(


22L

2010. dec. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 tetris ***** válasza:
Annak idején az élesztő-méz-citrom keeverékből összeállított pakolás segített nekem. Felkentem, kb 20 perc, mig rászáradt. Utána langyos vízzel lemostam. Ettől jobb lett nekem kicsit.
2010. dec. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem sem használt semmi, csak magától múlt el. A kamillás gőzölés talán enyhíti egy kicsit.

23/L

2010. dec. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2010. dec. 18. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!