Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon nagy 'adagokban'...

Nagyon nagy 'adagokban' érkezik a székletem, kemény, és fájdalmas. Lehetséges, hogy nem fér ki, vagy beszakad a bőr miatta?

Figyelt kérdés
2010. dec. 21. 19:14
 1/5 gyuribacsika ***** válasza:
Bél tágulata súlyosabb esetben.De lehet egy sima szorulás is.Bár nehéz megmondani ennyiből.
2010. dec. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt most épp WC-zés közben írod? :D:D:D Bocs, csak én ezt így vettem le. Na, hát aminek ki kell jönnie, annak bizony ki kell jönnie. Minél tovább bent tartod, annál keményebb lesz, tapasztalat. Igen, lehetséges, hogy a bőr felsértődik, de azzal szinte semmi gon nincs, alig vérzik, és nem fáj, szintén tapasztalat.
2010. dec. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak sima szorulásod van. Egyél néhány reggel kefírt, szilvalekvárt és pár nap múlva meglátod, van-e változás.
2010. dec. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

"Igen, lehetséges, hogy a bőr felsértődik, de azzal szinte semmi gon nincs, alig vérzik, és nem fáj, szintén tapasztalat."


Szerencsés vagy. :)


Nekem egyszer előfordult ilyesmi. 2 napig nem jött ki, az ingert viszont állandóan éreztem. Nyomtam-nyomtam, és azt éreztem, mintha jönne, aztán meglepődve láttam, hogy mégse. Teljesen feltorlódott a végbélnyílásnál, ami viszont nem tudott akkorára kitágulni. A végén már ott tartottam, hogy ha nem jön ki magától, rásegítek kézzel. Tudom, "undi", de akkor már tényleg a türelmem végét jártam. Amikor végre nagy nehezen, meglehetős fájdalmak után megláttam a kagylóban, el sem akartam hinni, hogy az az iszonyatos vastagságú tényleg kifért rajtam. És két napig még véreztem kicsit utána. Úgy voltam vele, ha nem múlik a vérzés, megyek orvoshoz, de megúsztam, és azóta sincs ilyen gondom.


Azóta igyekszem sok-sok folyadékot inni, állítólag az sokat javít az állapotán, és minden este megeszek egy joghurtot egy bizonyos "mana" rostkészítménnyel vegyítve (gyógyszertárban kapható, olcsó és csak természetes összetevőket, növényi rostot tartalmaz).


Jobbulást Neked!

2010. dec. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyugi nem fog benned maradni, előbb-utóbb kijön. A sok folyadék tényleg segít. Naponta egyél kefírt, és reggelire pár kanál zabkorpát tejjel (langyos tejben áztatva olyan, mint a tejbegríz). Segít a rostos répa-alma-csicsóka lé is (ezt a corában lehet megtalálni a bio zöldséglevek között), ha erre tejet iszol, akkor még hasmenésed is lesz.
2010. dec. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!