Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászat előtti borotválko...

Nőgyógyászat előtti borotválkozás- mindegy hogy hogyan, milyen fazon?

Figyelt kérdés
Ha nőgyógyászhoz megyek, rendesen, mindenhol, borotváljam, vagy csak bikini vonalat?
2010. dec. 21. 19:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindegy, ahogy neked jobb.... A nőgyógyász nem azzal fog foglalkozni, hogy neked most ott van szőr vagy nincs szőr. :)
2010. dec. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hagyd úgy, ahogy hordod. Ha borotválod, akkor borotváld, ha fazonírozod, akkor fazonírozd, ha meg szőrös akkor hagyd úgy. Az orvost nem fogja érdekelni. És egyáltalán nem igénytelenség a szőrös nemi szerv, hiába is próbálják ezen az oldalon belesulykolni az emberekbe...

Legyen tiszta és kész.

2010. dec. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
sehol ne borotváld magad a nőgyógyászati vizsgálat előtt
2010. dec. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%

Ahogy akarod nem b*szni mész.

18/F

2010. dec. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 gyuribacsika ***** válasza:
Hát még ha divatbemutató volna, de nem az.Max az orvos munkáját könnyítheted meg vele ha csupaszon mész hozzá.Rád van bízva aki a sokadik x-en túl van őserdővel szokott menni.
2010. dec. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Úgy hagyd ahogy szokott lenni. Van olyan orvos, aki kifejezetten lecsesz, hogy minek borotválni. Barátnőm pl. mindig direkt kinöveszti mire megy, és egyszer mondta a dokinő, hogy hmmm hmmm borotválja, erre mondta neki barátnőm, hogy hát alkalmanként, doki: Mindjárt gondoltam! Ennek is köszönheti a problémáját. :)
2010. dec. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szóval csak azért ne szedd le, ha amúgy sem szoktad. Ha meg le szoktad szedni, akkor úgy csináld, ahogy szoktad, a doki nem kér extrákat.
2010. dec. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Tudom,hogy nem ezen múlik, hogy nem divatbemutató, meg ilyenek... Borotválni szoktam, bár már mentem "borosdásan" is. Hát min1, tényleg nem ez a lényeg. Csak kíváncsi voltam a véleményekre! Köszi
2010. dec. 21. 19:50
 9/9 anonim ***** válasza:
A nőgyógyászt nem érdekli, hogy szőrös-e a punci vagy csupasz!
2010. dec. 22. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!