Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Női borotválkozás géppel?

Női borotválkozás géppel?

Figyelt kérdés
Nagyon de nagyon érzékeny az alsó lábszáromon a bőr.Sajnos mivel,fekete a szőröm,és gyorsan is nől,már másnap jól látható borostám lesz.minden nap nem tudom borotválni(mármint pengéssel)mert teljesen felsérti.gyanta kilőve mert allergiás vagyok rá(kozmetikus és otthoni verziót is kipróbáltam)epilálást kihagynám.arra gondoltam venni kellene olyan körkéses villanyborotvát,amit a férfiak használnak.szerintetek hülye ötlet?
2011. júl. 12. 19:08
 1/7 A kérdező kommentje:
na most látom,rossz helyre írtam.bocsika
2011. júl. 12. 19:11
 2/7 anonim ***** válasza:

nem hülye ötlet,de szerintem az epilálás a legjobb.

miért lenne kilőve?

2011. júl. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1x próbáltam,annyi elég is volt köszönöm :)

nekem az "Túl lassú"annyira nem bírom a fájdalmat,hogy kapkodás nélkül végig húzzam a lábamon.

2011. júl. 12. 19:23
 4/7 anonim ***** válasza:
kozmetikusoknál már van ez az új mézemulziós gyanta..az állítólag kevésbé fáj és nem irritálja a bőrt.. az az igazság h én még sose használtam olyat. VAGY ha rá áldozol sok pénzt, van az IPL-es fényfelvillanásos módszer. az 5-6 alkalom, nem olcsón (de nem is annyira megfizethetetlen) végleges szőrtelenítés. ha gondolod nézz utána.. meg tényleg tudom javasolni, hogy már vannak ilyen újfajta gyanták.
2011. júl. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

erről a mézes fajtáról még nem hallottam.

igen,sajnos a villanófényes lenne az igazi(gondolom mint mindenkinek),de az csak álom egy jó darabig,mire összeraknám hajjajj....

2011. júl. 12. 23:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Van nőknek való borotva is [link]
2011. júl. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

na ennek is utána nézek :)

2011. júl. 15. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!