Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért ilyen, pedig rendszerese...

Miért ilyen, pedig rendszeresen tisztálkodok?

Figyelt kérdés
Állandóan büdös és nedves ott lent. Nem tudom mit tegyek néha érzem h a bugyim is olyan lesz annyira rossz tőle a közérzetem. S.O.S.
2010. dec. 24. 21:06
 1/9 anonim válasza:
tisztasági betét? aza vékony..
2010. dec. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Menj el nögyógyászhoz, mert valami fertözés lehet, ha állandóan szagod van, meg erösen nedvesedsz.
2010. dec. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mondjuk X óránként tisztálkodsz.

Próbáltad X/2 óránként?

2010. dec. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy nedves nem baj. Hisz az azért van, hogy tudjon tisztulni. Ha büdös, akkor meg orvoshoz kellene vele menni...
2010. dec. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
lehetséges, h összeszedtél valamit.uszoda, nyilvános wc...stb. minden féleképpen doki
2010. dec. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem gombás fertőzés!

Próbáld ki valamelyik erre a célra való kúpot!

Ha nem múlik a tünet, akkor orvos!

2010. dec. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha az illata kellemetlen, karácsony után menj orvoshoz!
2010. dec. 25. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A nedvesség önmagában természetes, kinek kevesebb, kinek több, ez a természetes tisztulás része, használj mindennap tisztasági betétet, azt éppen erre fejlesztették ki. De ha más tünetek is járnak vele, pl. rossz szagok, szín, sűrű vagy darabos folyás, viszketés, stb., nőgyógyászhoz kell fordulni, mert ez fertőzést jelez.
2010. dec. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
nekem is ugyanez a bajom csak szégyenlős vagyok ,mert nálunk csak férfi nőgyógyászok vannak ,de már nagyon zavar. furcsa szaga van és sárgás és átázik tőle a bugyim :/
2010. dec. 26. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!