Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az osztalytarsaim azzal...

Az osztalytarsaim azzal piszkalnak hogy budos vagyok, pedig nem. Rendszeresen tisztalkodok, dezodorozom magam. Megis piszkalnak. Mit tegyek? Oszi nem tudott segiteni.

Figyelt kérdés
2010. márc. 9. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A saját szagodat nemérzed:)A barátodtól aki melletted van kérdezd meg h lehet-e érezni valamit.
2010. márc. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem csak piszkálnak.


viszont... van olyan kollégám, aki rendszeresen fürdik, de aztán a koszos cuccát veszi vissza. a ruhát is naponta kell váltani.

használj tuti dezodort extra erős izzadásgátlóval (pl. secret).


egyáltalán, mint mondanak, miért vagy büdi? a hónodalja, a lábad, a lehelleted? menj el fogorvoshoz, rutinvizsgálatra, ha esetleg van lyukas fogad, betömi. ha érez vmit, úgyis szólni fog, vagy eleve mondd azt "úgy érzem, kicsit kellemtlen a lehelletem, megnézetném, nincs-e lyukas fogam" stb.


ha ezek a dolgok kizárva, akkor hülye barmok az osztálytársaid. hány éves vagy egyébként, és milyen nemű?


nem lehet, hogy vmi pacsulit magadra öntesz, és azt sokallják rajtad?

2010. márc. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen,estleg cserélj gyakran ruhát kelj fel 10 percel

korábban zuhanyozz le suli előtt.Mást sajnos nem nagyon tudsz tenni.Ja suliba is hordhatsz dezodort és a wc-ben befújhatod vele magad.

2010. márc. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Naponta cserelem a ruhamat. a honaljamra mondjak.



f/14

2010. márc. 9. 17:07
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél egy Old Spice-t és szőrtelenítsd a hónaljad, plusz reggeli zuhanyzás.


Mikor annyi idős voltam mint te, hasonló gondokkal küzdöttem, bár én csak a sógoromtól hallgattam ezt a dumát, de legalább rávilágított, mielőtt másoknak is feltűnt volna.

2010. márc. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

ok, most hogy írtad, hány éves vagy, és hogy milyen nemű, ezt tudom javasolni:


- te is letesztelheted magad: reggel szagold meg az este levetett pólódat. Onnan tudni fogod, hogy most igaz-e a pletyka vagy nem.


- reggelente a hónodalját mosd át szappanos vízzel

- ha izzadsz, célszerű a hajlatokat hintőporral beszórni (nem tudom, túlsúlyos vagy-e. Ha igen, lehet a kis hurkák közé tenni, mert a hintőpor beszívja az izzadtságot). Ha használsz dezodort (és tudjuk, hogy igen), akkor oda ne szórj.

- válassz olyan dezodort, ami extra izzadásra van. sokra rá van írva, de tényleg vmi tutit tegyél magadra. Nem kell sokat és sokszor használni, csak naponta egyszer a reggeli tisztálkodás után, de az a dezodor jó legyen (nőknél a secret ilyen. Egyszer három napig nem tudtam fürdeni, és még akkor se, semmi...) Nincs túlzott illata sem, nem leszel nőszagú :)

- használj pamutból készült öltözéket. Nejlonba bárki beleizzad, és kicsit büdösen is. Elég nyáron a villamosra szállni.

- az inged alá vegyél fel 100% pamutatlétát. Ez beszívja az izzadtságot, nem ül a pólódra, ingedre.


Ne vedd ezt az egészet a szívedre. Lehet, hogy egyszer-kétszer tesi órán kicsit férfias szagokat árasztottál, és ezért rád ragadt ez a dolog. A majmok inkább téged csúfolnak, nehogy rájuk kerüljön a sor. Emiatt nehogy sebesre dezodorozd magad. Kövesd a fenti tanácsokat, és hidd el, ha nem foglalkoznak veled, le fognak szállni rólad. Ja, és ne egyél csípős, fűszeres, zsíros ételeket. Ennyi :)



Sok sikert! Ne hagyd, hogy ez tönkrevágja a serdülőkorodat.

2010. márc. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
25%
Andris?
2010. szept. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!