Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a bajom? Mivel kenjem?

Mi lehet a bajom? Mivel kenjem?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a nagyajkam mellett (bal oldalt) kis piros pöttyök vannak és néha viszketni szokott, akkor meg már átmegy nagy piros foltba. Egy nap max 3x viszket. A folyásomnak a szaga és a színe normális, nincs vele semmi baj. Nemrég kicsit beteg voltam, lehet ettől is? Mivel kenjem be? Vagy mit csináljak? Volt már vkinek ilyenje?
2010. dec. 25. 21:27
 1/8 anonim ***** válasza:
ne borotválkozz és menj nőgyógyászhoz vele
2010. dec. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Orvoshoz időpont nagyon sokára lenne.. Én meg addig nem birom :S Valami kenőcs amivel csillapíhatnám vagy elmúlaszthatnám ezt? Meg egyáltalán mi lehet ez??:S
2010. dec. 26. 16:40
 3/8 anonim ***** válasza:
kenjed canestennel
2010. dec. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sztem nem kell rá canesten, mert, ha normális a folyásod, tuti nem hüvelygomba. Lehet, hogy irritálja a borotva. Vagy -és ez kínos- mosakszol rendesen?
2010. dec. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen mosakszok rendesen, és mindig alaposan. 1 hete borotválkoztam, és jó pár nappal utána jött ki. Nem hinném, hogy az miatt, eddig se volt vele gond :S Tegnapelőtt este bekentem canestennal meg tegnap is. Még pár napig kenem, eddig annyi javulás van, hogy már nem viszket annyira.
2010. dec. 27. 18:11
 6/8 anonim ***** válasza:
kár volt, amúgy sürgősségi eset, soron kívül lett volna és a borotva volt a ludas
2010. dec. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Élsz szexuális életet? Lehet, hogy herpesz. :S
2010. dec. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

20:01nek az első részét nem értem...

uccsó: nem nem élek szexuális életet, még csak 13 vagyok :)

de most a folyás szaga is megváltozott, úgyhogy szerintem gomba. elkezdem kenni canestennel, ha ez sem használ akkor go orvos. bár szerintem már használt valamennyit mert a folt már kisebb és nem is viszket :)

2011. jan. 1. 04:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!