Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melltartóval vagy nélküle?

Melltartóval vagy nélküle?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik tesz jobbat a mellnek: ha hordok, vagy ha nem? Ha melltartót hordok, nem hazsnálom az izmait, így elernyedhetnek. Ha viszont nem hordok, megnyúlhatnak. Így otthon nem hordok, de ha megyek valahova, akkor igen. Nem tudom, melyik jobb. 75/C-s melltartót hordok, ha ez számít.
2010. dec. 26. 15:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Pont jól csinálod!

Otthonra nem kell, ha mégy valahova akkor meg vedd fel.

2010. dec. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%
én ha elmegyek itthonról sem hordok minden alkalommal,mert előbb utóbb úgyis lógni fognak maguktól is.
2010. dec. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Persze, attól is függ, hova megyek: dolgozni veszek, de ha mondjuk csak boltba, akkor nem. Csak érdekel, más hogyan csinálja.
2010. dec. 26. 15:53
 4/7 anonim ***** válasza:
37%
Attól is függ mekkora a melled.Ha kis félcitrom, akkor mindegy.
2010. dec. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én itthon nem hordok, csak akkor ha megyek valahova, ez így pont jó szerintem.
2010. dec. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A nagy mellűeknél praktikus, ha hordanak melltartót, de van azért különbség a melltartók közt is. A sportmelltartó puha, nem szorít, hétköznapra itthon azt hordok. Na meg azért a mellizmokat is karban lehet tartani tornagyakorlatokkal.
2010. dec. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azért írtam, hogy 75/C-s melltartót hordok. Az talán nem a fél citrom kategória.
2010. dec. 26. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!