Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melltartoval, vagy nelkule?

Melltartoval, vagy nelkule?

Figyelt kérdés

Kerdesem az lenne, hogy a melltarto az segiti azt, hogy a mell ne logjon (termesztes allapotaban), vagy pedig akkor marad szep a nok melle ha nem hordanak melltartot?


Tobb velemenyt is hallottam. Van aki szerint a melltarto miat a mell elveszti onmegtarto kepesseget, de van aki ugy velekedik, hogy attol fog egy ido utan fogni ha nem hasznala no melltartot.


Velemenyek?


2010. dec. 12. 18:59
 1/5 A kérdező kommentje:
logni* (bocs a hibakert, de siettem)
2010. dec. 12. 19:00
 2/5 anonim ***** válasza:
Kizárólag alkat és szoptatás kérdése.
2010. dec. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Melltartóval! A jól megválasztott melltartóval. Ami csak segít, de nem helyetted dolgozik. Nem lóg, és nem szorít. stb. Ha a mankó kisebb, mint az ember épp lába, akkor még a háta is hajlott lesz....
2010. dec. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Alkati kérdés, bár szerintem ha megfelelő melltartót használsz, akkor az nem befolyásol semmit sem, viszont ha túl kicsi és szoros a melltartód, azaz nem rád való, akkor lesz lógós a mell, szóval ha nem használsz melltartót azzal biztos nem ártasz semmit se, de ha használni akarsz tartót, akkor mindenképp csak olyat vegyél meg / fel, ami kényelmes! Inkább legyen egy kicsit nagy, mint hogy szorítson!


24/N

2010. dec. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Tessék egyet, kettőt venni, és bemutatni a közösségnek. Majd mi eldöntsük, hogy jól áll e neked....
2010. dec. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!