Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Otthon is vesztek fel melltart...

Otthon is vesztek fel melltartót? Melltartóval vagy nélküle a károsabb?

Figyelt kérdés
Én itthon is hordok melltartót. De nem tudom, hogy jól teszem, vagy jobb lenne nélküle... Viszonylag nagyobb mellem van, szóval jól jön a tartás. Csak a kötőszöveteknek ugyan mi a jobb...
2009. júl. 12. 23:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

Nekem is nagy mellem van, de utálom a melltartót (meg a zoknit, a cipőt, papucsot...) itthon csak nagyon ritkán van rajtam, és akkor is csak sportmelltartó, de inkább kihúzom magam, megpróbálok nem görnyedni állandóan...

Amúgy szerintem a merevítő és szivacs nélküli sportmelltartó lenne a legjobb megoldás, de azt is kényelmetlennek érzem sokszor...

21/L

2009. júl. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
én is hordok..anélkül nagyon rossz pl felmenni a lépcsőn.
2009. júl. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
én sokáig nem hordtam, és nagyon deformált, csúnya lett a mellem, gondolom emiatt. (mármint csak itthonra nem hordtam) de már egykét hete mindig hordok itthonra is de egyenrlőre semmi eredmény :( Hordjad!!!
2009. júl. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%

én néhány hónapja nem hordok egyátalán,előtte csak itthon nem hordtam, és sokkal jobban érzem magam. nem deformálódott meg semmi ilyesmi. jó, a lépcsőzés, meg pl ha az autó döccen, az nem a legjobb érzés, de ki lehet bírni. mindig figyelek rá, hogy egyenesen tartsam magam, szerintem így nem deformálódhat.

Szerintem ha nagyobb melled van, akkor vegyél otthonra sportmelltartót, mert az tart is, de természetesen is áll egyszerre.

mondjuk nekem 70D kellene, csak nem nagyon lehet kapni, ezért nem hordok, de tényleg semmi baj vele.

üdv:

19L

2009. júl. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%

én mostvagyok 24, és azelőtt kb sose hordtam melltartót, csak tesiórán. és nyáron, ha vékonyabb pólót vettem fel.

a mellem mondhatni szép, egyáltalán nem lóg, feszes, kerek, és jó helyen van. és annyira azért nemis kicsi.

szóval én nemhordok melltartót, itthonra meg pláne nem:D

2009. júl. 13. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
Nekem is nagy mellem van, és amint hazaérek megszabadulok tőle, utálom a melltartót. Sokkal kényelmesebb nélküle. 20/L
2009. júl. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%

Nekem is viszonylag nagyok a melleim, otthonra nem hordok melltartót, amint hazaérek leveszem

és olyat nem vettem észre, hogy deformálodott volna, sőt, ha mondjuk sokáig van rajtam melltarto, mondjuk reggeltol estig inkább azt veszem észre h fáj :(

szal én senkinek nem javaslom otthoni hordásra

2009. júl. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

hétvégénként (persze csak ha itthon vagyok) én sem hordok, alváshoz sem.

én azt hallottam nem tesz jót. az a kevés izom is eltűnhet onnan, ha mindig van más ami tartja...

2009. júl. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

ha egyáltalán nem kell tartani a mellem (csak azért hordok melltartót mert utálom ha átüt a mellbimbóm), viszonylag kicsi és nem is lötyög, akkor végülis mindegy h van-e rajtam melltartó v nincs nem? mármint egészségügyi szempontokból

persze éjszakára azért nem hordom meg itthon sincs rajtam mindig

2009. júl. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

én mindig hordok, utálom érezni a mellem... :/ még alváshoz is hordok ilyen merevitő meg szivacs nélküli topot. amugy mindig szivacsos melltartóm van, mert csúnya, lógós melleim vannak. :(

16L.

2009. júl. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!