Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tüdőszűrő vizsgálatra kell...

Tüdőszűrő vizsgálatra kell mennünk. De nagyon nem szeretnék melltartó nélkül "mutatkozni" az orvosok elött. (nézzétek meg légyszi! ) (? )

Figyelt kérdés

az oszállyal (8.-os vagyok) megyünk tüdőszűrőre, de én még itthon se szoktam polónélkül lenni, csak úgy melltartóban.. és annyira utálnám ha ott a vizsgálaton a két nő elött kéne melltartó nélkül legyek...

(tudom, hogy ők minden nap látnak ciciket, de akkor is..)


a melltartót a fém része miatt kell levenni nem?

akkor azt lehene h toppban legyek vagy a trikót felhajtom?


(tudom, hülye kérdés, de nem akarom kényelmetlenül érezni magam...)


2010. dec. 28. 18:22
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
20%
Mi lesz ha majd a pasid előtt kell levetkőzni?
2010. dec. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 tetris ***** válasza:
62%

Hát sajnos a tüdőszűrésen le kell vetni a melltartót! De a kezeddel eltakarhatod magad!

Kissé eltúlzottnak tűnik ez a szemérmesség. Senki se tökéletes, szerintem kár ennyire takargatnod magad!

2010. dec. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 A kérdező kommentje:
az teljesen más...
2010. dec. 28. 18:27
 4/66 anonim ***** válasza:
70%
szerintem nem a fém része miatt kell levenni...ne aggódj, nekik nem fog feltűnni a dolog, te meg túl leszel rajta hamar!
2010. dec. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
89%
ameddig elsétálsz a géphez karba teszed a kezed, és már alig látnak valamit...
2010. dec. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
36%
Na jó, ez azért már tényleg túlzás. Én megértem, hogy a sulivizsgálatok miatt szenvedtek, hogy egymás előtt nem akartok félmeztelenek lenni. De basszus...itt nem lát senki csak az az egy-két asszisztens, aki bent van. Szted érdekli őket, hogy hogy néz ki a melled? Elárulom: nem, nem érdekli őket. Le kell vetkőzni és kész. Én is baromira szégyenlős vagyok, de azért ennyire nem kell átesni a ló túlsó oldalára. Soha nem fogsz majd orvoshoz menni? Pl. nőgyógyászhoz se majd, ha abban a korban leszel? Aztán ha mellrákod vagy méhnyakrákod lesz?
2010. dec. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 A kérdező kommentje:

amugy nem azért,nem akarok melltartó nélkül lenni mert csúnyák lennének a cicijeim... hanem mert nem szeretnék két vadidegen öreg, bunkó nő elött levetkőzni...


köszi a válaszokat..

2010. dec. 28. 18:31
 8/66 anonim ***** válasza:
25%
előre eldöntötted hogy öregek és bunkók? nem inkább te vagy neveletlen?
2010. dec. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 A kérdező kommentje:

most volt egy ismerősöm a diák munka miatt és vele nagyon bunkók voltak...


bocs ha neveletlennek, hisztisnek tűnök... nemm vagyok... legalábbis nem tartom magam annak...

2010. dec. 28. 18:36
 10/66 anonim ***** válasza:
32%

Az sem biztos, hogy azok lesznek ott, akik az ismerősödnél...

Szerintem nem kellene ilyen dolgokon feleslegesen hisztizni. A diákok nagyon el vannak mostanában kanászodva:) Oké,, hogy bizonyos dolgok nem tetszenek, de azért ez nem egy olyan elviselhetetlen dolog. Főleg, hogy a te egészségedet szolgálja.

Ne hisztizz, hanem essél túl rajta és kész.

2010. dec. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!