Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tüdőszűrő vizsgálatra kell...

Tüdőszűrő vizsgálatra kell mennünk. De nagyon nem szeretnék melltartó nélkül "mutatkozni" az orvosok elött. (nézzétek meg légyszi! ) (? )

Figyelt kérdés

az oszállyal (8.-os vagyok) megyünk tüdőszűrőre, de én még itthon se szoktam polónélkül lenni, csak úgy melltartóban.. és annyira utálnám ha ott a vizsgálaton a két nő elött kéne melltartó nélkül legyek...

(tudom, hogy ők minden nap látnak ciciket, de akkor is..)


a melltartót a fém része miatt kell levenni nem?

akkor azt lehene h toppban legyek vagy a trikót felhajtom?


(tudom, hülye kérdés, de nem akarom kényelmetlenül érezni magam...)


2010. dec. 28. 18:22
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 anonim ***** válasza:

Szívesen,viszont a középiskolai vizsgálatokkal is jobb ha tisztába leszel,mert valahol nagyon kitejedtek,de nem kötelezőek,csak nem mondják ezt el.Nem ijjesztegetésből írom,de jobb manapság már ezzel is tisztába lenni,mert az én koromba semmi durva soha nem volt.


Igen ügyes voltál és gratulálok hozzá,jó nyaralást!

2011. júl. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/66 A kérdező kommentje:

:) köszi, nektek is. de mi majd csak agusztusban megyünk a családommal.


középiskolába milyen vizsgálatok lesznek? és rögtönj az első évben, vagy a 2.ban? 2 évente van vizsgálat nem?

2011. júl. 2. 18:13
 63/66 anonim ***** válasza:

Van ahol minden évben van és van ahol csak 2 évente elég eltérő.Az is eltérő milyen kiterjedtek a vizsgálatok,van ahol pár évente és van ahol minden évben van hallás,látás,fogászat,gerinc,lúdtalp,magasság,súly,vérnyomás.


De már olyat is hallottam ahol a lány mellét is megnézték,megnyomkodták és ahol bugyiba szabadott csak bemenni és ott le kellett azt is húzni és az orvos kézzel megvizsgálta a nemiszervét.De nyugi ez a 2 utóbbi igen ritka,ha ilyet akarnának megmondod hogy minden vizsgálatot elvégezhetnek de az utóbbi kettőt nem engeded.Mert egyik vizsgálat sem kötelező valójában.Fiúknál is ezért van a here vizsgálat,hogy tök meztelenül vizsgálgatják,akár egymás előtt is,mert annyira gyerekek,hogy nem tudják ez nem kötelező vizsgálat,és igen kevés az aki azt meri mondani nem járul ehhez hozzá.Meg ha más előtt akarnának vizsgálni akkor meg szólsz hogy külön szeretnéd ha megvizsgálnának,erről sem mer sok szólni,de ha egy kinyitja a száját akkor a többi is mer már szólni.Ha vizsgálat lesz,elsőben tuti lesz,akkor az osztályfőnökkel is lehet beszélni arról,hogy külön,egyenkénti vizsgálatot szeretnétek és azt is tudni szeretnétek milyen vizsgálatok lesznek.Abba is beleszólhatsz meddig akarsz levetkőzni.Persze ahol ilyen vizsgálatot végeznek lányoknál,fiúknál ott nem szólnak hogy nem kötelezőek,vagy ha a gyerek mer szólni,akkor azt hazduják kötelező,de nem az.Szóval merni kell szólni,hogy ha valamit nem szeretnél.De szerintem ilyen azért csak nem lesz.

2011. júl. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/66 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egyeb-kerdesek__8127..


Itt egy fúrum,ahol le van írva,ezzel kapcsolatban milyen jogok illetnek meg,a 11-12 oldalon le van írva egy-két helyen milyen durva dolgok történhetnek,ha valaki nincs tisztában ezzel.De igen ritak,előre nem félj semmitől.Ha baj van akkor meg ott lesz a szád hogy használd.

2011. júl. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 anonim válasza:

Én toppban mentem be, és nem is vettem le :) Egyszerűen megmondtam hogy nem, és kész. Mindenki fél valamitől, én fóbiás vagyok, persze mások nem értik meg és könnyebb vádaskodni hogy hisztis, meg elkanászodik stb. Kívánom hogy az ilyen emberek éljenek át fóbiás rohamokat :)

Köszöntem.

2015. máj. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 anonim válasza:
Halljátok fogjátok már be. Mit tudtok ti azoknak a szerencsétlen lanyoknak az életéről akik szégyenlősen születnek? Tehetnek ők róla. Ők sem örülnek neki, hogy ilyenek de ez nem olyasmi amivel kezdeni lehetne valamit.
2023. júl. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!