Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tüdőszűrő vizsgálatra kell...

Tüdőszűrő vizsgálatra kell mennünk. De nagyon nem szeretnék melltartó nélkül "mutatkozni" az orvosok elött. (nézzétek meg légyszi! ) (? )

Figyelt kérdés

az oszállyal (8.-os vagyok) megyünk tüdőszűrőre, de én még itthon se szoktam polónélkül lenni, csak úgy melltartóban.. és annyira utálnám ha ott a vizsgálaton a két nő elött kéne melltartó nélkül legyek...

(tudom, hogy ők minden nap látnak ciciket, de akkor is..)


a melltartót a fém része miatt kell levenni nem?

akkor azt lehene h toppban legyek vagy a trikót felhajtom?


(tudom, hülye kérdés, de nem akarom kényelmetlenül érezni magam...)


2010. dec. 28. 18:22
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 anonim ***** válasza:
100%

Ó,látom március közepén mentek,ne aggódj akkor emiatt még,és ne hagyd hogy felhúzzanak,vagy felizgassanak majd az osztálytársaid,ne foglalkozz velük.Otthon gyakorolhatod akár előre,hogyan tudsz gyorsan kibújni a pántból majd,én is kipróbáltam,melyik melltartóm és mint említettem korábban meg topom a legalkalmasabb erre,tudod gyorsan feltűnés nélkül kibúni meg majd vissza.


De mint írtam fel a fejjel és addig is nyugi,ügyes legyél majd.

2010. dec. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom.. valahogy 1 asszisztens nő előtt lenni félmeztelenül szerintem egyáltalán nem gáz.. de műtét, szülés előtt, amikor fiatal műtősfiú borotválja a puncid, az már tényleg gáz..na ott kezdődik a megalázás!
2010. dec. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/66 anonim ***** válasza:
100%
14 éves,neked nem gáz,de valakinek rossz érzés,én sem szeretek idegen előtt félmeztelenül lenni és azért idősebb vagyok jóval a kérdezőnél.És igen vannak kellemetlenebb dolgok,de ha megteheti hogy kevésbbé legyen kellemetlen neki mért ne tenné.Anyámnak korábban vakbél műtétje volt és ő már otthon leszedte a szőrt,hogy kikerülje a ciki dolgot,valószínűlet én is ezt tenném,ha előre tudok készülni ilyesmire.Ha valami ismeretlen dologgal kell orvoshoz mennem ezért is kutakodok előre sokszor,tudjam mik fordulhatnak elő.De amiatt hogy szégyenlős nem szabad leugatni.Valaki nagyon szégyenlős valaki meg egyáltalán nem.Tudod hogy van ez ami az egyiknek jó a másiknak nem.
2010. dec. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/66 anonim ***** válasza:
0%

Senki nem "ugatta" le a kérdezőt. Én biztosan nem. Miért lettél dühös?

A véleményemet azért elmondhatom én is, nem kell vele egyetérteni. Továbbra is azt mondom, hogy vannak helyzetek, ahol le kell küzdeni a szégyellőséget. Ha kell tudatosan, akarattal. Azért, mert a vizsgálat értünk van!

2010. dec. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/66 anonim ***** válasza:
100%
Jaj,nem lettem dühös,bocsi ha így jött le,nem akartalak megsérteni,de egy-ketten annyira lehurrogták szegényt és hát emlékeztet rá ez a kislány és egy nagyon kedves barátnőmre,talán ezért is védem annyira.Tudom mit akarsz mondani,de hát nem vagyunk egyformák.Én csak azt írtam le,nyugodtan bemehet melltartóba,vagy topban és elég ha ott veszi le majd.Igen sajnos minden kellemetlenséget nem tudunk kikerülni és mindenre nem is tudunk felkészülni,de hát itt meg teheti,hát tegye meg.Én is volt,hogy kénytelen voltam elviselni ilyes fajta kellemetlenséget,de hát nem szívesen gondolok rá vissza most se,és hát igen túléltem,de ha lett volna kevésbbé kellemetlen megoldás éltem volna vele.De azért mert nekem rossz volt és túléltem azért,úgy vagyok ha más kevésbbé kellemetlenül élhet át hasonlókat akkor adja neki isten hogy úgy legyen.
2010. dec. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/66 A kérdező kommentje:

:) utolsó, 68 %-os válaszoló köszi, hogy "átérzed a helyzetem" amugy tényleg elég szégyenlős fajta vagyok... nem az a mesztelenkedős tipus..

kedves vagy :)!! (és majd fogok írni, hogy mi volt!) :)


nem vettem lehúrogásnak, csak gondoltam, hogy félre értettek.. mert tényleg nem rinyálás képpen értettem, csak az ismerősöm "szerentsétlensége" kicsit elgondolkodtatott .. és csak meg akartam kérdezni, hogy rajtam maradhat-e a trikó vagy valami... hogy ne teljesen fellül pucéran kelljen ott lenni...


ez a vizsgáló is olyan mint a házi orvosnál nem?? hogy van egy váró, ahol van mindenki, és egyesével kell bemenni a vizsgálóba ugye??


bocsi a kérdésekért... de az még kínosabb lenne.., bár akkor valószínű hogy nevetnénk, hogy pucérak vagyunk meg minden... :D :P

2010. dec. 29. 23:02
 27/66 anonim ***** válasza:
56%

Figyi, én 16 vagyok, de nyolcadikban mentem tüdőszűrőre, kellett a felvételihez.

Nálunk úgy működött, hogy felvetettük az adatainkat, aztán leültünk várni. Kiszólt egy nő, hogy mehetünk, anyán és rajtam kívül még volt egy idegen nő is. Van egy olyan rész, mint a tesiöltöző. Padok, ruhafogasok, akasztók, ott szépen levetkőzöl felül. Mondják, hogy mikor jöhet az első.

Ez az egész 10 másodperc fel-, és leöltözéssel együtt, komolyan. Beállsz a gép elé, visszatartod a levegőt, nyakláncod a szádbaveszed és kész, mehetsz felöltözi.

Én is paráztam, de nem nagy kunszt.

2010. dec. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 anonim ***** válasza:
76%

68%-os vagyok!


Na az iskolába nálunk úgy volt a legelső szűrésem,hogy az orvosi rendelőbe hozták a gépet,az öltözőbe le kellett vetkőzni trikóra,vagy melltartó,esetleg top és behívtak az ajtón,szóval oda még bemehetsz topba,ha akarod.Én már az öltözőbe kibújtattam mindkét vállam a pántból és simán bementem melltartóba,ahogy a többiek is és a nővér mondta le kell venni a melltartót,én meg beálltam melltartóba a gépbe és ott húztam le hasamig.Nem szólt érte és mondta hova tegyem a fejem,tartsam bennt a levegőt és a végén hogy végeztünk,akkor meg gyorsan visszahúztam magamra.


Rendes szűrővizsgálaton meg amikor nem a sulival voltam már,hanem én mentem el,na ott is volt egy vetkőzőrész,én ott is fennt hagytam a melltartót,nem kell ott sem levenni,ha nem akarod,(csak páran vették le,mert amikor én mentem legalább 6 vadidegen nő várt vizsgálatra,na ez elég kellemetlen volt,)csak ha bemész akkor tud majd gyorsan lekapni.Na én oda is pántból kibújva,de melltartót fennthagyva mentem be és szintén csak a gépbe húztam le a hasamig a melltartót,hogy a gép mindent jól lásson majd.De mindig így csinálom és soha nem szóltak érte,de lánc,meg gyűrű sem legyen szerintem rajtad.


Na szóval az öltözőbe nyugodtan hagyd magadon a topot,v. melltartót,csak búj ki a pánt részből.Csak azért mert más lekapja a felsőjét,de neked kényelmetlen lenne ne tedd.Csak ha te is úgy érzed nem vállt ki belőled rossz érzést,ezt tapasztalatból mondom.


De nyugi,nem kell félmeztelenül várakozni ha normális az orvos,ha mégis ezt akarná,és te nem szeretnéd nem kell megtenned,bár én még ilyennel nem találkoztam,meg akkor eltakarod magad kézzel.Tudod tiszteletben kell nekik tartaniuk titeket is,szóval nem hinném meztelenkedni kellene nektek.

2010. dec. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/66 anonim ***** válasza:
100%

A várórész végülis az öltöző,vagy inkább nevezük vetkőzőnek,de nyugi top,melltartó maradhat rajtad,de mint írtam bújtasd ki a válladat.Ott minden lány bennt van.Egyesével hívnak majd be természetesen és azt is írtam én a gépbe is melltartóba állók mindig be,de hasamig lehúzom a melltartót a gépbe.Ha mondaná az orvos le kell venni,akkor nyugodtan kérdez rá,hogy elég ha a gépbe lehúznád a hasadig a melltartót,szerintem engedni fogja,nekem tényleg soha senki nem szól még emiatt és azért voltam már párszor.


Meg ha van valami jó barátnőd akkor vele is beszéhettek erről és akár a többi lánnyal is az osztályból hogy mi legyen,hogyan csináljátok.Mi megbeszéltük,mert a másik évfolyam is velünk jött és eleve alapból mindenki szégyenlős volt,senki nem akart volna csoportos meztelenkedést,még akkor sem ha csak az én osztályom lett volna ott.


még mindig 68%-os,ja és van belőlünk már mint százalékszámot mondom még jó pár 68°-as.

2010. dec. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 anonim ***** válasza:
100%
Na remélem megnyugodttál azért egy kicsit.Boldog Új Évet kívánok!
2010. dec. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!