Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pénteken kell megjönnie, és 3...

Pénteken kell megjönnie, és 3 napja minden este 37,3 fokos hőemelkedésem van. összefügg a kettő?

Figyelt kérdés
2010. dec. 28. 22:52
 1/4 anonim ***** válasza:
A hőt minden nap reggel közvetlenül ébredés után kell mérni.Az esti hő nem igazán függ össze a terhességgel.Mozgalmasabb napok után amikor kíváncsiságból este is megmérem nekem is magasabb szokott lenni.Csak a reggeli hő irányadó.Az is csak akkor ha folyamatosan méred ugyanabban az időben.Ebből lesz a hőgörbe.
2010. dec. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de érzem is magamon h hőemelkedésem van és 3 napja folyamatosan 9-10-11 körül jön elő ez az érzés..és nem tudom már mitől..terhes remélem nem vagyok...nem szeretnék
2010. dec. 28. 23:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Hőemelkedésed bármitől lehet.Nekem is volt,de akkor volt torokgyulladásom.

Ha védekeztek rendesen nem tartom valószínűnek hogy terhes vagy.

Ha meg nem védekeztetek akkor ha pénteken nem jön meg csinálj egy tesztet.Ne parázz.

2010. dec. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2010. dec. 28. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!