Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ajánlanátok Nyíregyházán jó...

Ajánlanátok Nyíregyházán jó nögyógyászt, aki sikeres hüvelygomba kezelésében? Már nagyon unom!

Figyelt kérdés
Olyat szeretnék , akit érdekel, hogy meggyógyulok-e.
2010. dec. 29. 06:31
 1/3 anonim válasza:

Szia!


Nem tudok ott nőgyógyászt, de nekem méhszájsebem volt, miután azt lefagyasztotta nem jön elő a gomba. Ezt már mástól is hallottam. Amúgy a Canesten kombi jó, de ha mindig előjön annak valami oka van. A párodat is kezelni kell, mert a férfiaknak legtöbbször nincs tünetük, de mégis van gombájuk, úgyhogy Canesten kenőcsöt használjon ő is, mivel lehet, hogy ő fertőz mindig vissza.

2011. jan. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!

A canesten sajna már nem jó! Ettől komolyabbakat kaptam. Már voltam a bőr-és nemigondozóban is. Az a bajom, hogy nem igazán érdekli az orvosokat, hogy sikeres-e a kezelés. Írnak fel mindig vmit, de nálam mindig előjön ez a dolog. A párommal eggyütt megyünk mindig. Most, hogy új évet kezdtünk úgy döntöttem a végére járok, addig megyek amíg nem lesz eredmény (mitől lehet).

Köszi!

2011. jan. 7. 18:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Én már csak a nőgyógyászért dolgozom, mert szinte minden pénzem otthagyom, de eddig semmivel nem sikerült eltüntetni, mert mindig visszajön a gomba.
2012. jan. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!