Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért másmilyen a nemi szervem...

Miért másmilyen a nemi szervem? Valami gond van velem?

Figyelt kérdés

Még szűz vagyok, de eddig bármikor próbáltam meg tampont felrakni nem tudtam. Mintha nem lenne ott lyuk. Most megnéztem tükörrel is, tényleg nem látok ott lyukat.


[link]

Az a rész "hiányzik" nekem, hogy hüvelybemenet. És bárhogy nézem nincs...Ilyen lehetséges? Nőgyógyászhoz kellene mennem hamarosan (most először) de mit fog szólni?


2010. dec. 29. 09:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

van hüvelybemeneted, különben a vér nemtudna kijönni.

ha azokon a napokon szétrakod a lábad érzed hogy "nyitottabb " vagy(xD)és ahol érzed oda nyomd a tampont..(omg.xD)

2010. dec. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Szerintem rágörcsölsz és ezért nem tudod feltenni,de ezek szerint menstruálsz,és az is a hüvelyen át távozik ám,tehát vhol ki kell jönnie nem??
2010. dec. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Ott kell lennie a hüvelynyílásodnak. Nézd meg jobban a puncid. Hány éves vagy? Már menstruálsz?
2010. dec. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Nem másmilyen a nemi szerved, csak a tamponhasználatot meg kell tanulni. A hüvelybemenet meg a valóságban nem egy olyan nagy tátongó lyuk, mint a rajzon. Hogy gondolod, hogy nincs hüvelybemeneted? Nem menstruáltál még? Az ott jön ki. Miért kell nőgyógyászhoz menned?
2010. dec. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
De fáj nagyon...Na de legközelebb megpróbálom :D
2010. dec. 29. 09:22
 6/21 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Bocs, most vettem észre hogy használnál tampont, de nem tudsz.
2010. dec. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
De menstruálok már. Nőgyógyászhoz a rendszertelen vérzésem miatt kell mennem, csak azt hittem valami nincs rendben...Vagy ennek lehet köze ahhoz hogy szűz vagyok még?
2010. dec. 29. 09:24
 8/21 anonim ***** válasza:
Meg kell lennie a hüvelynyílásodnak. Nézd meg jobban a puncidat.
2010. dec. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
6%
Ha kell megnézem én...:D
2010. dec. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehet, hogy fiú vagy? Viccet félre téve biztos hogy van lyukad, mert valahonnan vérezni szoktál havonta. Viszont köztudott, hogy a szűz nőknek más-más formájú, méretű lyukuk van. Van akinek egy nagyobbacska, és van akinek több kicsi tűhegynyi. Mindenki más. Ilyen téren is. Úgyhogy nyugi, semmi gond nincs veled. Úgy látszik te inkább az apróbb lyukúak közé tartozol :)
2010. dec. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!