Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért másmilyen a nemi szervem...

Miért másmilyen a nemi szervem? Valami gond van velem?

Figyelt kérdés

Még szűz vagyok, de eddig bármikor próbáltam meg tampont felrakni nem tudtam. Mintha nem lenne ott lyuk. Most megnéztem tükörrel is, tényleg nem látok ott lyukat.


[link]

Az a rész "hiányzik" nekem, hogy hüvelybemenet. És bárhogy nézem nincs...Ilyen lehetséges? Nőgyógyászhoz kellene mennem hamarosan (most először) de mit fog szólni?


2010. dec. 29. 09:17
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
13%

Ott kell annak lennie...

Rakjál fel egy képet, megkeressük!

2010. dec. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 09:41


Több, kicsi tűhegynyi???Még ilyen baromságot nem hallottam.

2010. dec. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Biosz órán tanultuk, de volt egy emberi testes könyvem, és még abban is le volt írva. Úgyhogy nem hiszem, hogy baromság :)
2010. dec. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Szia!

Én már nem vagyok szűz, de egyáltalán nincs olyan nagy tátongó lyukam, mint a képen. :D Soha nem is volt. Nekem a hüvelybemenetnél olyan van, mint egy rózsabimbó összecsukva. :D Nem látni semmit, csak azt a pici bimbószerű valamit. azokat szét tudom nyitni kb 2-3 szeletkében és ott a hüvelybemenetem. :D (de az se nagy lyuk, hanem csak résszerű) Remélem valamennyire érthető. :D

2010. dec. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Ja és kedves kétkedő 9:57-es, megkerestem neked neten is ezt a "baromságot": [link]

[link]

Kettőt is linkeltem, csak hogy több forrásod is legyen :)

2010. dec. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Nem a szűzhártyáról kérdezett!!!Szövegértés hol marad???A hüvelybemenetét nem találja.Először olvass, aztán okoskodj!
2010. dec. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

ha menstruálsz akkor van hüvelybemeneted.

amúgy ha tükörben nézed akkor nemfeltétlen kell egy olyan orbitális nagy lyuknak lennie, mint azon a képen. nyugalmi állapotban általában azcsak egy ovális vminek látszik, és ha oda beteszed az ujjadat és kicsit szétnyitod a bőrt akkor ott lehet látni egy kis bemenetet

2010. dec. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
52%

Egyrészt:

A hüvelybemenet nem olyan, mint a képen van. Nem egy nagy, tátongó lyuk, hanem a hüvely elülső és hátulsó fala szépen összefekszik, összezárva a bemenetet.


Másrészt:

Az utolsó kommentelő ennél alpáribb stílusban nem is tudott volna válaszolni. A szűzhártya közvetlen a hüvelybemenetnél van, tehát a bemenetet "szűkíti". Oké, hogy a kérdező nem a szűzhártyáról kérdezett, de mivel a vastagabb szűzhártya lehet oka a tamponhasználati nehézségnek, így teljesen logikus, hogy vki azt említette.


Kérdező: Ha menstruálsz, akkor kell lennie lyuknak. Valószínűleg vagy a szűzhártyád vastag és viszonylag kicsi rajta a lyuk, vagy nagyon görcsölsz (és emiatt akaratlanul is összehúzódik a hüvelyed).


Próbálj ellazulni. Nézd meg tükörrel is nyugodtan. Először próbáld meg az ujjadat bevezetni, és ha megtaláltad az irányt, akkor mehet a tampon. Ha nagyon vastag a szűzhártyád, akkor az orvos látni fogja, és csinál vele vmit, ha szükséges.

2010. dec. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Az alpári stílusos részt 73%-osnak írtam, csak közben érkezett válasz.
2010. dec. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mi volt ebben alpári, de elhiheted, ha akartam volna, akkor ennél ALPÁRIBB is lehettem volna.
2010. dec. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!