Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Én 12éves vagyok és még nem...

Én 12éves vagyok és még nem jöt meg sokhelyen olvastam h ez nem olyan rosz de nekem már az osztályba szinte mindenkinek? Kicsi is a mellem meg vékony is vok ezért sokat szekálnak a bnőm meglepődött mikor megkérdezte h megjött-e és én azt mondtam nem.

Figyelt kérdés
2010. dec. 30. 19:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem egyszerre fejlődtök. Ne csodálkozz ezen, nem érten hogy miért lepődött meg, egyszerűen későn érő típus vagy és kész amúgy nekem sem jönn még meg :)


12/L

2010. dec. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Az h 12 évesen még nem jött meg az teljesen normális, ugyanis vannak korán meg későn érő emberek.


A későn jelethet kb 13-14 évet is, szóval nyugi :)


Ja mielőtt kérdeznéd fiú vagyok, csak tanultam :)

2010. dec. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nekem kb. 14-15 évesen jött meg előszőr, utána volt egy féléves kimarad is..én is vékony típus vagyok. Van néha, h véletlenül fogyok egy kicsit, akkor van, h nem jön meg. 18/L
2010. dec. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ez nálunk is téma volt régen...Azok a lányok akiknek megjött, azok mindig dicsekedtek vele, és kikérdeztek mindenkit, hogy "na, neked megjött-e már? Mert nekem igen"


Nyugi, semmi baj azzal hogy neked még nem jött meg, azzal meg végképp, hogy kicsik a melleid. Fognak még nőni. A menzeszed meg bármikor megjöhet, ne izgulj! :)


21/L

2010. dec. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem 14 évesen jött meg. Nyugi.
2010. dec. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
14 vagyok. Örülj annak hogy nem jött még meg! nekem éppen Most! jött meg. Nem túlzottmód kellemes! és nyugi! nekem is kicsi a mellem! 13 éves koromra kezdett nőni! szóval nyugi! nem vagy lemaradva! (én is vékony vagyok pedig eszek)
2010. dec. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nyugi, hamarosan meg fog jönni. Engem is idegesített, amíg nem jött meg, de a barátnőmnek már megvolt, hiába mondták hogy örüljek. Aztán megjött a 13. szülinapom előtt 1 hónappal, de akkor már nem örültem neki. :)

Fura, hogy ilyen sok lánynak megvan az osztályodból, nálunk úgy 13 évesen jött meg a többségnek, de van akinek 14.

16/L

2010. dec. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Valószínűleg későn érő vagy. De az, hogy nagyon sovány vagy, az baj. Mert az késleltetheti. Sőt, a nagyon vékony lányok gyakrabban lesznek meddők!


Amúgy van már fehérfolyásod? Az olyan, hogy a bugyidban fehér, vagy átlátszó "trutyi" van.

2010. dec. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Persze hogy van fehérfolyásom már kb.: 2,5 éve...: |
2010. dec. 30. 23:55
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, miért ítél el sok lány azért egy lányt azért, mert nem menstruál. Miért nem értik meg, hogy nem ezen múlik, hogy valaki jó-e vagy rossz!!! Mindenki más időben fejlődik!!!
2010. dec. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!