Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért a vékonyak tetszenek...

Miért a vékonyak tetszenek mindenkinek? Meg a nagymellüek? És aki körte alaku az ássa el magát? Hiába fogyózik nem lesz elég vékony meg nagymellü

Figyelt kérdés
2011. okt. 28. 16:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
66%

Ez már csak így van.

Mindig megy a nagy duma, hogy mindenkit úgy kell elfogadni amilyen, de a valóság az, hogy aki nem sovány, az mehet a fenébe.

2011. okt. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
51%
Nekem pl.nem kimondottan a vekonyak tetszenek,a teltebb csajok jobban bejönnek,mondjuk a nagy melleket en is szeretem,de a kicsi sem rossz,ha formas...
2011. okt. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
66%

a nagy emlő a termékenység szimbóluma, genetikailag kódolva vannak a férfiak erre, és a különösen nagy mell, supernormális ingert vált ki belőlük. de persze nem mindenki szeretni a nagy melleket, és olyan meg még több van aki elfogadja sőt szereti a kis melleket is :)


a körte alkat pedi szerintem nagyon szép


18/L

2011. okt. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
67%
Elárulom neked, hogy egy körte alkatú is lehet vékony! Mondjuk nagy melle az nem lesz, de hülyeség az alkatra fogni, ha nem megy a fogyás...
2011. okt. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
71%

A széles csípő (körte alkat) pedig az egészséges gyerek kihordását és megszülését jelzi a tudatalatinak ;).


Cicitől függetlenül az összes értelmes (azaz már családalapításon gondolkodó) pasi ismerősöm előnyben részesíti a nem vékony és körtésebb alakú lányokat.

2011. okt. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%

Nem a nagy mell a lényeg, hanem hogy arányos legyen. És igen, a vékony, sportos csajok lesznek mindig előnyben, persze majd most sokan jönnek és megcáfolnak, de nyugodtan hihetsz nekem. Nem fogyózni kell, hanem sportolni, és odafigyelni arra, mit eszel. Ha lelkiismeretesen csinálod, olyan nincs, hogy nem fogysz le.


A mell meg legyen arányos, egy vékony lányon hülyén néz ki a nagy.


32F

2011. okt. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
84%
Ezt csak a nők hiszik és a divat ezt a tudatot diktálja beléjük. A pasik nagy része valójában nem szereti a sovány nőket és a túl nagy mellet sem. Akik azt az ideált választják, akikről írsz, nekik csak az a fontos, hogy mutatós legyen, amikor kiszáll a merciből. Én is nő vagyok, átlagos testalkattal, kicsi mellekkel, de soha nem volt gondom a párkapcsolattal, mert ha elfogadom magam olyannak amilyen vagyok és ki tudom emelni az előnyös tulajdonságaimat, akkor a férfiak is észre vesznek.
2011. okt. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
68%

A "miért?"-re sajnos én sem tudom a választ! De én is körte formával rendelkezem és sikerült párt találnom, olyat aki kifejezetten nem szereti a csontrakéta, dinnyemellű nőket. Ne keseredj el! Te is találsz majd valakit,akinek így tetszel,ahogy vagy és megbecsül! Hány éves vagy?


(az a baj,hogy a média azt nyomatja,hogy az 50-es derék és 90-es mell az ideál, pedig valljuk be, a barbie baba-fazon nem minden!)

2011. okt. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
59%
ja,a körte alkat a legszebb egy nönel!!!
2011. okt. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%

Én mindig vékony voltam még most is az vagyok

Volt egy időszak amikor tényleg nagyon vékony voltam(betegség miatt azóta visszahíztam)fele annyi pasi sem nézett meg akkor, mint amikor visszahíztam normálisan és a combom teltebb lett tőle meg a felső testem(a karom). Sokkal többen néztek meg akkor pasik, amikor teltebb voltam. És úgy, hogy kis mellű vagyok eléggé.

Szerintem ha lehetne választani akkor már inkább legyen valaki kisportolt alkatú, mint nagyon vékony.

Egy arányosan teltebb nő sokkal jobban néz ki. A sportos testalkat is szép. Egyébként ez inkább ízléstől függ, hogy kinek mi tetszik. Ne akarj megfelelni egy olyannak, akinek csak a vékony lányok jönnek be. Inkább fogadd el magad először is úgy ahogy vagy, és aztán formáld a testedet úgy ahogy Te szeretnéd, ne mások igényeihez igazodj tényleg csak jót akarok! Mert akkor versengeni fogsz, egy ördögi körbe kerülsz bele. Sosem felejtem el azt én sem, hogy mindig lesznek nálam jobbak és jobbak.

Én maximum csak egy szintet tudok elérni, de az lehetőleg tetszeni fog valakinek, aki pont velem szeretne majd ismerkedni.

2011. okt. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!