Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Több mint 2 éve alhasi fájdalm...

Több mint 2 éve alhasi fájdalmam van minden együttlétkor. Mitöl lehet ez a fájdalom?

Figyelt kérdés
Pár hónappal ezelőtt voltam nőgyógyásznál és gyúlladást talált nálam (nem vizsgált meg, csak a véreredmény kimutatta),adott gyógyszert és kúpot de nem múlt el.Hiába kértem hogy csináljon ultrahangot nem csinált.Szó szerint kiröhögött hogy nincs semmi bajom.Meg sem vizsgált.Nemrég elmentem egy másik nőgyógyászhoz és mondta hogy gyulladásban vagyok és miómám van.Lehetséges hogy a mióma miatt van alhasi fájdalmam.A háziorvosom azt mondta hogy lehet hogy kezelésekre kell majd járnom ,mivel fiatal vagyok még a műtéthez.Azt mondják hogy vissza szokott húzódni,ha gyógyszert ír fel vagy menstruáciokor.Ilyen gyógyszert szedtem már máskor is akkor már elmúlt volna .Nem?Miért van az hogy sűrűn be van gyulladva a petefészkem és egyéb helyeken?Bocsi ha hosszú voltam!
2009. jan. 27. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha teheted magán úton menj el nőgyógyászhoz és ha tanácsolhatom Nő legyen, velük szerintem sokkal jobban meg lehet a problémákat beszélni.
2009. jan. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen menj el egy magánrendelésre!
2009. jan. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akinél most utoljára voltam,nagyon rendes volt.Sajnos 4 hét múlva kell visszamennem.Szerintetek ez a mióma rég ott van?Emiatt fáj?Írtam hogy szedtem rá gyógyszert több fajtát.Csak sajnos nem múlt el.Mit tegyek hogy ne legyen sűrűn begyulladva a petefészkem?2hetente nem járhatok nőgyógyászhoz!
2009. jan. 27. 15:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok.Nem írod, hogy magánrendelésen voltál másodszor?Menj vissza korábban mint 4 hét, kérj UH.vizsgálatot.Nem tudom milyen nőgyógyászhoz jársz, de neki tudni kell, hogy milyen vizsgálat szükséges. Fiatal korban meddőséghez is vezethet.Ha megnagyobbodik és nyomja a húgyhólyagot, húgyúti fertőzést is okozhat.Van akinél nem okoz panaszt és szépen lassan növekszik (nekem is van),de sokféle problémát okozhat.Nőgyógyászaton dolgoztam, van tapasztalatom. Szerintem mielőbb menj vissza az orvoshoz, ha szerinted jó doki.
2009. jan. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!