Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygyulladásra milyen...

Hüvelygyulladásra milyen otthoni gyógymódot tudtok amit én is el tudok készíteni? Gyógyszer nélkül?

Figyelt kérdés
2011. jan. 2. 09:14
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
szerintem ezzel nem otthon kéne kísérletezni mert ha továbbterjed a gyulladás akkor nem lehet gyereked,úgyhogy menj orvoshoz mindenképpen.
2011. jan. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Már voltam orvosnál és a két gyógyszer amit felírt darabonként 4-5000 ft volt és nem használt. Ezért volt a kérdés, visszamentem és azt mondta váltasam ki mégegyszer, hát nem fogok mégegyszer ennyit adni érte ha nem használ.

Gyerekem meg van.

2011. jan. 2. 09:40
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Semmilyent. Hüvelygyulladásnál muszáj orvoshoz menni.
2011. jan. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor másik doki, ha ebben nem bízol.
2011. jan. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
keress fel másik orvost.
2011. jan. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
42%
Én sem hiszem el. Nekem is írtak már föl drága gyógyszert, de megmondtam az orvosnak, hogy nem tudom kifizetni. Felírt egy másikat.
2011. jan. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Vannak makacs fertőzések, amiket tényleg nem lehet egy kúrával megszüntetni, de ez nem csak nőgyógyászati probléma esetén fordulhat elő. Volt már, hogy 3 hétig szedtem antibiotikumot, mert nem múlt el a légúti fertőzésem, mégsem ágáltam, pedig az sem volt olcsó és "civilként" logikus sem, hogy egy kúra nem elég.


Valószínűleg antibiotikumot kaptál, azok ilyen marha drágák. Én is azt mondom, hogy menj újra nőgyógyászhoz, ha ebben nem bízol, menj másikhoz. De azt tudnod kell, hogy minél később mész, a kórokozók annál jobban elterjednek megint, az időhúzással és az otthoni praktikákkal a saját gyógyulásodat nehezíted meg.

2011. jan. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
37%

nekem is volt pár éve hüvelygyulladásom.

1000 Ft alatt volt a gyógyszer.

erről ennyit.

az ilyen bajokra való gyógyszerek, amelyek sokakat érinthetnek, nem kerülnek ennyibe, akkor sokan nem tudnák megfizetni.

2011. jan. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szia!


Tényleg vissza kellene menned a dokihoz hidd el.

Írass fel Gyno Pevaril hüvelykúpot 150 mg-osat.1100ft az ára,és nem egy darab van a dobozban.Egy doboznyi adag tökéletesen megszünteti a hüvelyi fertőzést.

Otthon nagyon nem tudsz mivel kisérletezni,talán csak ügyelj az intim higiéniádra,mosakodj sűrűbben,használj tisztasági betétet.Most a szexet is hanyagolnám a helyedben nehogy még nagyobb fertőzést okozz magadnak nemcsak a hüvelyben de a méhszájnál is.Persze a párodat se fertőzöd meg ha most nem szexeltek amig meg nem gyógyulsz.

2011. jan. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!