Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygyulladásra van olyan...

Hüvelygyulladásra van olyan gyógyszer amit vény nélkül lehet kapni?

Figyelt kérdés
2009. júl. 27. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
hüvelygyulladással orvoshoz kéne eltipegni, nem pedig vény nélküli szarokra vadászni, magad által felállított diagnózis alapján.
2009. júl. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Semmiképpen se próbáld meg magadnak kezelni a betegséged. Menj el nőgyógyászhoz, ő írjon fel valamit minél hamarabb. Ha elhanyagolod v. magadnak félrekezeled, súlyos szövődményeket is okozhat egy gyulladás v. fertőzés.
2009. júl. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nem ajánlom. Menj el nyugodtan orvoshoz, nem lesz semmi gond. Ha súlyos az eset akkor ad Kliont, az 6-10 nap alatt megoldja a problémádat, ha nem súlyos, akkor gynoflor, talán kapsz gynazolt is. És teljesen meg fogsz gyógyulni. Hidd el jobb, ha orvos lát és ő gyógyít meg.
2009. júl. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

?ár neharagudjatok, de most komolyan. Itt minden nőgyógyászati témában válaszoló emberke egyből a Kliont mondja. El kéne olvasni mire jó az a tetves Klion :D

Hüvely, meg kismedencei gyulladásra, mint ahogy tüdőgyulladásra, fogíny gyulladásra és még sorolhatnám a nyálkahártyák gyulladásos megbetegedéseit, nem Kliont írnak ki. ez egy összetett dolog, kenetet vesznek, rákszűrés is egyből. egy hüvelygyulladás nem vicc.

Első hozzászoló voltam,

És egészségügyben dolgozom, na ez persze nem azt jelenti hogy mindenben igazam van, de ez a Klion dolog már több hete érlelődik bennem :) és nem akartam senkit megbántani, de a nők egészsége nem próba tárgya, meg vicc, meg majd elmúlik dolog. Menj orvoshoz.

2009. júl. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! A Klion valóban jó más egyebekre is, de már bocsánat, én azt javasoltam a kérdezőnek, hogy menjen orvoshoz, és megemlítettem milyen gyógyszert fog adni, és igen is, Kliont fog adni, ha súlyos az eset, mert az az egyik legjobb szer. Tehát nem értem a reakciód. Én is egészségügyben dolgozom, nem alaptalanul mondtam amit mondtam, és ismerek minden gyógyszert és készítményt, amit a kérdezőnek soroltam..
2009. júl. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hozzátenném, hogy egyszer nagyon csúnyán felfáztam, amelynek gyulladás lett a vége, és akár hiszed akár nem, Kliont kaptam, ahogy megkaptam körbekérdeztem pár embert (tudtam, hogy sok embernél előfordul ilyen gyulladás, de azt nem, hogy ennyinél) és ők is mind Kliont kaptak... és mindenki meggyógyult és éli világát...
2009. júl. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
vegyél floragynt. az olyasmi mint a gynoflor, csak recept nélkül lehet kapni akár DM-ben is.
2009. júl. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én Kliont tök másra kapatam.
2009. júl. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!