Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a jobb légzésfigyelő?...

Melyik a jobb légzésfigyelő? Volt hogy beriasztott? Sikerült a gyermeket felébreszteni? Hány hónapos korától használjátok? Használtan vettétek vagy újonnan?

Figyelt kérdés
2010. júl. 11. 20:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Minek egy alvó babát felébreszteni? Légzésfigyelő nélkül is megtudod,hogy lélegzik-e,ha közel hajolsz hozzá! Én soha nem használtam légzésfigyelőt,és nem is volt baj egyik gyerekemmel sem.
2010. júl. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Angel care. Szuletesetol kezdve egy eves koraig hasznaltuk. Hasznat vettuk, 3 alkalommal riasztott. Es ebbol ketszer a gyerek is ebredt azonnal. Egyszer en raztam fel. Ujonnan vettuk, ebbol nem vennek hasznaltat sohasem.
2010. júl. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mi kölcsönkaptuk Angel Care.Az első 2 hétben köztünk aludt a baba igy nem használtuk,de ahogy áttettük a kiságyba másnap beriasztott:((A baba aludt szépen,semmi baja sem volt.Később derült ki hogy fel volt púposodva a matrac az ágyában ,lehet amiatt volt.Most 9 hetes,azóta nem volt ilyen problémánk hál istennek.
2010. júl. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ange Care. Használtan vettem, most 6 hós a lányom, soha nem riasztott, még használjuk.
2010. júl. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Angel care. Ujonnan vettem. Ujszülött korától az ágyában van, első naptól, ahogy itthon vagyunk. Nekem is 3-szor jelzett, mindháromszor fel kellett rázni, ernyedt volt. Sárga volt és túl mélyen aludt. Még mindig alatta van, minek vegyem ki, nem zavar, hogy ott van. Addig lesz bent, mig a rácsos ágyban alszik.
2010. júl. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne vegyél Angel Caret. A Baby Sense II a legjobb. Orvosok ajánlják. Koraszülött osztályon ezt használjá és kiufejezetten az Angel Care-re mondjá, hogy rossz. A Madarász utaci korházban már évek óta tesztelik és ajánlják. Még egyetlen ok nélküli riasztásról sem kaptak infót, azoknál akik ezt használták.

Nekem ez van egy 140X70 cm-s ágyban. Egy lap van benn, a gyerek össze vissza közlekedik az ágyban és mindíg érzékeli. Én használtan vettem és elvittem a Madarász utcaiba, hogy bevizsgálják.

2010. júl. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekünk Angel care van, és még sosem riasztott be, pedig az én fiam és többször körbejárja az ágyat egy éjszaka alatt.
2010. júl. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
20:50:es: a légzésfigyelő estére kellene, és a felébresztésnél arra gondoltam, hogy amikor beriasztott a légzésfigyelő akkor sikerült-e a babát felébreszteni hogy vegyen levegőt. Máskor jobban olvasd el a kérdést és úgy válaszolj! Nyilván meg tudom nézni hogy lélegzik-e a babám.
2010. júl. 12. 06:41
 9/13 A kérdező kommentje:
A többi válaszolónak köszönöm a hasznos kommenteket.
2010. júl. 12. 06:46
 10/13 anonim ***** válasza:

Angelcare 301-es, Bippa Kft-nél vettük újonnan, pelenkatároló kukát adtak hozzá. Születésétől fogva használjuk, a bébiőr része is nagy szolgálatot tesz, mivel kertes házban lakunk. Egyébként volt, hogy beriasztott, de rájöttünk, hogy a gyári beállítás (hármas fokozat) nagyon gyenge, ugyanis lemászott kisfiam az érzékelő lapokról. Ilyen esetben feljebb kell állítani az érzékenységét.

Egyébként lehet bérelni is légzésfigyelőt, sok helyen foglalkoznak ilyen kölcsönzéssel.

2010. júl. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!