Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 36. napion jött meg a menstruá...

36. napion jött meg a menstruációm, és most jóval erősebbek is a görcsök a kérdés az, hogy normális-e az ilyen vagy valamilyen bajra utalhat? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

36. napion jött meg a menstruációm , és most jóval erősebbek is a görcsök, szúr is baloldalt vagy az egész alhasam szinte egész nap. Az állaga és színe ugyanolyan mint szokott de több van valamennyivel, nem sokkal.

16L


2011. jan. 2. 19:10
 1/10 anonim válasza:

ez, ilyen korban még változó.

szerintem nyugi..

nekem is volt már olyan h 40. napra jött meg...

beteg voltam, ideges stbstb...

és nekem sem fáj mindig, és nekem sem mindig erősen fáj.

18 éves vagyok

2011. jan. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
No-Spa a görcsökre vény nélkül kapható.
2011. jan. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Élsz szexuális életet?
2011. jan. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen élek szexuális életet július óta. De azóta sem volt a menstruációmmal semmi sem. Kisebb görcsök nagy ritkán.
2011. jan. 2. 19:32
 5/10 anonim ***** válasza:
És védekeztek? Mivel?
2011. jan. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
óvszerrel, durex real feel, de a párom mindig leellenőrzi, zsepibe is becsvarja és leellenőrzi, hogy nem-e szakadt-e el. De mi is gondoltunk esetleg, hogy terhes vagyok mikor 35. nap este sem jött meg és csináltunk tesztet de negatív. De gyerek nem lehet ha megjött tudtommal.
2011. jan. 2. 20:02
 7/10 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy megjött, lehetsz terhes. Igaz, ritka, de előfordul az ilyesmi. De olyankor rendszerint rövidebb ideig tart, kevesebb és világosabb-tudtommal.
2011. jan. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De pont, hogy több és a színe is ugyanolyan.
2011. jan. 2. 20:40
 9/10 anonim ***** válasza:

Én vetélésre gyanakodtam az erős görcsök, a késés és a bő vérzés miatt. De ha normálisan védekeztetek és tesztet is csináltatok, akkor vszínűleg nem is volt baba.

Szerintem ne aggódj. Ha következő hónapban is ez lesz, akkor menj el orvoshoz.

2011. jan. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
oké, köszi szépen mindenkinek
2011. jan. 2. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!