Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen (inkább természetes,...

Milyen (inkább természetes, de írd amit tudsz) módszereket tudtok ajánlani arra, hogy megkezdődjön a barátnőm ciklusa?

Figyelt kérdés

Tudjuk, hogy nem esett teherbe de szeretnénk mielőbb látni, hogy megjött neki, mert mégiscsak nyugodtabbak lennénk..


Példaként hallottam, hogy a forró fürdő másnap reggelre meghozza az eredményt. Ilyenekről hallottatok?


Előre köszi a válaszokat!


2011. jan. 2. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a 15 napon van, zuhanyozhat bármilyen meleg vízben, nem fog megjönni neki. NINCS ilyen módszer!!!
2011. jan. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Oké gyerekek, bunkónak tűnök lehet, de akkor kikötöm:


a számított ciklusának már ideje lenne (hagyjuk most a statisztikai hibahatárokat) és a fürdős módszer másoknál bevált, úgyhogy van ilyen módszer tuti,


de ki milyenről tud?

2011. jan. 2. 20:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Rozmaring tea. de ez is csak akkor segit,ha már kozel van ahhoz,hogy megjojjon neki.5nap max. ha a forro furdotol megjonne,akkor minden héten menstrualnank :D
2011. jan. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

:D:D haha, persze utolsó, még lehet én is menstruálnék :P :D

na köszi a választ, a rozmaringot kipróbáljuk :)


még tapasztalat?

2011. jan. 2. 20:36
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha késik a menzesze, akkor teszteljen...ha negatív, 5 nap múlva újra, utána doki

semilyen praktika nincs ;)

2011. jan. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csináltatok tesztet? Mikor?
2011. jan. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
cickafarkfű tea:)nekem bevált 1 x
2011. jan. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!