Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygombám van.100%. A...

Hüvelygombám van.100%. A csiklóm is nagyon érzékeny és viszket is körülötte. Elfog ez is múlni a Canesten Kombi-val?

Figyelt kérdés
2011. jan. 3. 18:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
A partnerednek is kezelnie kell magát, mert visszafertőzhet. A férfiaknál nem okoz semmiféle tünetet, de akkor is.
2011. jan. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ezt tudom. Kenni fogja a krémmel. de nem is ez volt a kérdésem :O
2011. jan. 3. 18:50
 3/17 anonim válasza:

Nekem elmúlt.Igyál sok vizet(mosd át a szervezeted)kerüld a cukros,élesztős ételeket.Mert ebből táplálkoznak a gombák.

Ha így se múlik irány a nődoki.

2011. jan. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
El fog mulni, cca 3 nap, kozben termeszetesen semmi sexualizalas:)
2011. jan. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Igen. El fog múlni, ha kezeled.
2011. jan. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Persze :) Csak jó alaposan be kell krémezni, és vigyázni hogy nehogy véletlenül valamelyikőtöknek mégse múljon el az alap kezeléstől, és tényleg visszafertőzzétek egymást... nálunk sajnos ez volt, de utána kicsit tovább kezeltük magunkat és nem lett baj :)
2011. jan. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
:D kezelem. tnap kezdtem érezni h. viszketek nagyon, a csiklóm viszont szúrt egy kicsit előtte mostmeg már az is viszket is nagyon :S de mivel vasárnap volt nem tudtam szaladni a gyógyszertárba. ma vettem.
2011. jan. 3. 18:57
 8/17 anonim ***** válasza:

házilag csináltál kenettenyésztést?



el fog múlni, ha mázlid van

ha nincs, akkor elnyomod a tüneteket és csinálsz egy randa gyulladást a hüvelyedben és a méhedben stb...


én nem kockáztatnám a meddővé válás lehetőségét a helyedben

2011. jan. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Nem értem..ugy tudom h. ha teljesn biztos vagyok a gombás fertőzésben nem kell egyből nőgyógyász. :S csak ha újból előjön. meg ha 12 hónapon belül a 4. alkalom :S

Tüneteim:

-Nagyon sok, darabos undorító folyás.

-Rossz szaga igazából nincs csak kicsit csípősebb talán

-Nagyon viszket a csiklóm és a hüvelyem körül

2011. jan. 3. 19:08
 10/17 A kérdező kommentje:
Jah és még azt szeretném kérdezni hogy a páromat meddig kell kenni a krémmel?
2011. jan. 3. 19:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!