Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Petefészek gyulladásnál...

Petefészek gyulladásnál előfordulhat hogy fáj a szeméremcsontom?

Figyelt kérdés
2009. jan. 28. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

sziasztok.nem tudok kérdést feltenni.

de mi az a petefészek?

ami a punciban van? az a fehér vagy valami más?

2009. jan. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem itt kéne szórakozni. Normális válaszra voltam kiváncsi
2009. jan. 28. 16:14
 3/7 anonim ***** válasza:

Írok, mert látom, hogy senki nem ír egy sort se.


Nekem is fájt már, de nekem akkor kicsit húgyhólyag gyulladásom is volt. De, hogy röviden válaszoljak, igen előfordulhat. - Persze akkor már valószínűleg tovább terjedt, és azért fáj, vagy kisugárzik. De nem kell annyira megijedni, ha az egyiket kezelik rendszerint megszűnik.


Menj orvoshoz, ő ír gyógyszert. Addig is öltözz melegen, igyál sok teát, vagy bármi rendes folyadékot, pl gyümölcslé, ásványvíz. Kóla, kávé ilyenkor csak árt... naponta mozgasd is meg magad kicsit csinálj 10-30 felülést, ha nem fáj. Ettől jobban működnek majd belül a dolgok és a folyadékkal sikerül átmosni a veséidet, és elmúlik.

Nekem legalább is így van, én sokszor szenvedek ettől a petefészek-vesemedence-húgyhólyag gyulladás dologtól.

2009. jan. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem kétoldali petefészek és vezető gyulladásom van. Nekem "csak" az egész hasam fájt nagyon sokáig, és a szurkálásokból, fájdalmakból pontosan éreztem/érzem hol vannak a petefészkeim. Szerintem is sugározhat a szeméremcsontba. Minél előbb keress fel egy nőgyógyászt, mert a teljes felépülés elég sokáig tart. Nekem már 2 hónapja. Ír fel gyógyszert, esetleg hüvelykúpot. Nagyon fontos, hogy tartsd magad melegen, és igyál nagyon sok folyadékot.
2009. jan. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Jobb oldalt fáj a petefészkem körül lent. Lázam is volt 38 és az alatt. A labor vizsgálat semmit nem mutatott ki. Előfordulhat hogy ez az elég erős szúrkálás a mensi miatt van a láz meg egy sima megfázás miatt? Doki szerint...

Hétfő körül jönne meg

2009. jan. 28. 19:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát nekem 1 hónapig nem tudtak semmi értelmeset mondani. Aztán végre elküldtek egy hasi ultrahangra, ahol tisztán látszott mi okozza a gondot. Szerintem érdemes lenne elmenni neked is. Ez sajnos nem gyerekjáték. Engem már egy hónapja kezelnek gyógyszerrel, meg kúpokkal, és még most sem vagyok tökéletesen jól. Ráadásul babát szeretnénk és ez csak hátráltat.
2009. jan. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
sziasztok énse tudok kérdést feltenni??? hol kell????????????????????????????????????????????
2009. febr. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!