Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Húgyhólyag gyulladásnál mi a...

Húgyhólyag gyulladásnál mi a teendő? Volt vkinek? H sikerült kikezeltetni?

Figyelt kérdés

kérlek írjátok le milyen tüneteitek voltak ill. h az orvos mit mondott/ h zajlott a kikezelés ?

nagyon fontos lenne, nem tudom biztosan h nekem is az van e. jövőhéten megyek dokihoz.


előre is köszi minden válaszolónak :)


2010. ápr. 8. 19:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem már volt. Azt hittem megőrülök a fájdalomtól. Úgy mentem át az orvoshoz, hogy ülni sem tudtam, fájt, égett, azt hittem bepisilek minden pillanatban. Járkáltam mint egy őrült, nagyon fájdalmas volt. Szerencsére volt a rendelőjében az a fajta gyógyszer, amit azonnal beadatott velem, és fél óra múlva jobban lettem, addig el sem engedett. És még egy hétig azt a gyógyszert kellett szednem.
2010. ápr. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szia! ugyanazok a tünetek, amit a fenti válaszoló írt+véres vizelet néha. engem az urogin tett helyre, kb. 2 nap alatt!
2010. ápr. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

sziasztok, köszönöm a válaszokat :)

ha esetleg az első válaszoló visszanézne ide, kérlek írd meg neked melyik gyógyszert írtak fel és mennyi idő alatt tett helyre?

esetleg visszatérő probléma ez nálatok?

köszi még 1x :)

2010. ápr. 8. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!