Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vesemedence gyulladásnál vagy...

Kisnita kérdése:

Vesemedence gyulladásnál vagy egyéb vese problémánál tapasztalt valaki ilyet?

Figyelt kérdés

Múlthéten elkezdett görcsölni a vesém, nagyon fájt, előtte egy pár nappal már csípett a vizeletem, de nem foglalkoztam vele. Elmentem orvoshoz, csinált vizelet vizsgálatot és azt mondta, hogy vesemedence gyulladásom van, valami bakteriális fertőzés okozza ami akár a hüvelyből is a húgyútba juthatott először a húgyutat fertőzte meg majd szépen szállt felfelé a gyulladás és elérte a vesémet is ezért vannak a görcsök. Írt fel gyógyszert, szerdán kell visszamennem újabb vizelet vizsgálatra mert az előzőnél tele volt gennyel a vizeletem, remélem most már nem lesz.

Nos a kérdésem az, hogy akinek volt pár ilyesfajta problémája az tapasztalt-e mozgást a hasában? Mert nekem mióta ez van erős mozgást érzek a hasamban. Olyan mint a bélmozgás csak erősebb. Ha ráteszem a kezem a hasamra rendesen érzem és a párom is éri ugyan ezt ha ráteszi a kezét. Nem tudom mitől lehet, de nagyon furcsa :S Kicsit félek, hogy valami komolyabb bajom van és már bánom, hogy nem mentem előbb orvoshoz. Attól félek, hogy a gyulladás elérte már a hasamat is genny van benne és azt érzem. Szerdán lesz legközelebb orvos, akkor kell visszamennem. Addig szedem az antibiotikumot és ha nagyon fáj akkor nospát meg algopirint.


2011. jan. 17. 20:01
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem is volt vesemedence gyulladásom, és az antibiotikumtól voltak ilyen kellemetlenségeim...
2011. jan. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sok folyadékot kell inni, a folyadék felhígítja a tömény baktériumállományt, és kimossa a hólyagból, és a húgycsőből. Az első néhány alkalomfájdalmas, de minél gyakrabban pisilsz, annál jobban enyhülnek a kínzó tünetek.. A folyadék ne legyen szénsavas, cukros, és alkohol. A gyógytea az, ami segítséget nyujt. Sóban és zsírban szegény étrended legyen. Vízhajtó hatása van, a petrezselyemből főzött teának. Egy jó nagy csokor petrezselymet apríts fel, forrázd le, hagyjad állni 10 percig, szűrd le, és apró kortyokban idd meg. A vörösáfonya fertőtlenítő hatású készítmény. A vesére ható,tisztító, vizelethajtó hatású teák: aranyvesszőfű, csalánlevél, mezei zsurló. nyírfalevél, gyermekláncfű. A vese méregkiválasztó szervünk. Ha erre nem képes, azt üzeni testi szinten a lélek, hogy a párkapcsolat zűrös volta miatt nem tud megtisztulni, feltorlódik a lerakódás, nem tud szabadon távozni. Sérült emberi kapcsolatok állnak a háttérben, Visszafojtod az érzéseidet, nem tudod elmondani, ami bánt, ezért inkább a testen belül halmozol.
2011. jan. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!