Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tudok valamit csinálni, hogy...

Tudok valamit csinálni, hogy elöbb vagy késöbb jöjjön meg a menzeszem?

Figyelt kérdés

Jövőhét pénteken kellene, hogy megjöjjön, viszont akkor aludnék ott a barátomnál először és elég kellemetlen lenne. Nemtudtok valami jó tippet, hogy elöbb vagy késöbb jöjjön meg?

17/L


2011. jan. 4. 21:22
 1/10 anonim ***** válasza:
NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!NEM!
2011. jan. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
elfelejtettem odaírni, de úgylátom muszáj. CSAK NORMÁLIS VÁLASZOKAT KÉRNÉK!
2011. jan. 4. 21:26
 3/10 anonim ***** válasza:

Ilyen módszer a gyógyszeren kívül nem létezik. Gondolom hormont nem szeretnél szedni. A lányok menstruálnak, ezt tudomásul kell venni.

Nekem még egy pasim sem nehezményezte.

2011. jan. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Azzal kezdem, hogy nem tudom igaz-e...., de azt hallottam, ha előtte 1-2 nappal iszol egy pár pohár citromlevet (nem egyszerre), akkor attól eltolódik egy pár napot. Mint mondtam nem tudom, mert nem próbáltam.
2011. jan. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
bazeg....erre senki nemdfog neked normális választ adni, mivel minden héten 20an megkérdezik ezt ésmár mindenkinek a nemlétező töke kivan ezzel a kérdéssel. még mindig nem találtak fel semmit erre
2011. jan. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha fogamzásgátlót szedsz,akkor szedd pár nappal tovább (kezdd meg a következöt), akkor csúszik a menzeszed is. Ha viszont máshogy védekeztek, akkor nem tudsz semmit sem tenni.
2011. jan. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Tényleg roppant idegesítő kérdés. Minden nap felteszik legalább egyszer. Van az oldalon kereső. És nem, még mindig nem találtak fel csodaszert.

Viszont feltalálták már a tampont és a betétet.

Szerintem a pasid is észrevette már, hogy lány vagy. A lányok pedig menstruálnak. Ha ezen meglepődik, akkor vagy idióta, vagy nem több 10 évesnél.


Inkább örülj neki, hogy normálisan működsz, és ne problémázz ilyen apróságon.

2011. jan. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
az igaz hogy ha citrom levet iszol akkor tolódhat pár napot
2011. jan. 5. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nem azért de hogy kérdezhetsz ilyet????miért lehetne már??hogyan tee ejj...
2011. jan. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 zigazaga válasza:
Ha értelmes a srác akkor megérti , ha meg nem akkor dobd , vagy mondd neki hogy gyereket akarsz tőle , attól általába berezelnek:D
2011. jan. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!